• Головна
  • Шість вакансій на які не варто відгукуватися новоград-волинцям
10:47, 11 лютого 2022 р.

Шість вакансій на які не варто відгукуватися новоград-волинцям

Вакансія

Вакансія

Пошук роботи серйозна та відповідальна процедура. До неї необхідно підходити системно та обдумано. У сучасних умовах існує величезна кількість платформ, де розміщені вакансії в усіх напрямках. Роботодавці використовують різноманітні засоби для привернення уваги. В арсеналі у них приваблива заробітна плата, престижна назва спеціальності чи компанії. Оголошення про роботу складено так, що виникає бажання одразу відгукнутися. За такої кількості пропозицій, складно розпізнати чесних роботодавців.

Редакція 04141 розповість, як не потрапити в пастку недобросовісного роботодавця і не змарнувати свій час.

Під час розгляду вакансій на порталах необхідно звертати увагу на шість основних моментів.

Не можна ідентифікувати компанію

В умовах ринкових відносин, на порталах пошуку роботи можуть розміщуватися всі, хто оплатив цю послугу. Топові роботодавці завжди скрупульозно підходять до опису інформації компанії. Якщо ви потрапили на вакансію, де прихована інформація про компанію або розписано без конкретики, то краще відразу переключиться на інший варіант. Не варто звертати увагу на такі описи: «міжнародна компанія», «лідер на ринку» тощо. Добросовісні компанії, від маленьких до великих, не соромляться своєї назви. Дізнавшись назву компанії, здобувач може відразу пошукати інформацію про неї і переконатися, що він хоче бути її співробітником. Поряд із назвою компанії також знаходиться і сама сфера діяльності – ви повинні засумніватися у вакансії від компанії, яка не розповідає, чим займається.

Опис вакансії не інформативний

В оголошенні про роботу начебто вся потрібна інформація, але разом з тим вона не дає вам розуміння про компанію, обов'язки, специфіку вакантної посади, бонуси і переваги. У подібних пропозиціях на нового співробітника часто вішають те, про що не говорилося раніше, зловживають штрафами та загалом не розповідають про систему нарахування заробітної плати. На таку вакансію ви вже витратили час, прочитавши її кілька разів, щоб зрозуміти хоча б щось. Якщо підете далі і спілкуватиметеся з рекрутером, не факт, що інформативність буде більшою. Тому кілька разів подумайте, перш ніж надсилати своє резюме.

Занадто гаряча вакансія

Цілком нормально, коли роботодавець шукає кандидата якнайшвидше і вакансія має позначку «гаряча». Однак якщо в описі йдеться, що пропозиція дійсна лише тиждень або наявні слова, звичні для маркетингових технологій, таких як «поспішайте відгукнутися», «останній шанс» тощо, це має насторожити. Такі пропозиції з'являються регулярно, вони майже завжди в топі видачі і, швидше за все, за ними ховаються шахраї. Адже чесні компанії ретельно підбирають кандидатів, не поспішають їх та роблять свій вибір не на основі швидкості відгуку на вакансію.

Випробувальний термін не оплачується

Якщо у вакансії зазначено, що вам доведеться стажуватися або працювати перший місяць два безкоштовно, це пряма ознака недобросовісного роботодавця. У такій компанії можуть практикувати закриття вакантної посади такою безплатною робочою силою. Тому якщо не хочете працювати безкоштовно кілька місяців, то не витрачайте час і не надсилайте резюме на таке оголошення про роботу, навіть якщо пропозиція здається дуже привабливою.

Відсутність вимог

Ви зустріли вакансію, де майже або повністю немає вимог до кандидатів, не думайте, що вам дуже пощастило. Насправді це ще одна вакансія, яка тільки займе у вас час, а не дасть потрібного результату. Роботодавці, які справді хочуть закрити вакансію гарним спеціалістом, ставлять навіть більше вимог, ніж потрібно кандидату. Тому коли вимог немає або важко зрозуміти, тут явно щось не те.

Пошук супергероя

В даному типі вакансій навпаки вимог може бути занадто багато або вони супроводжуються голослівними фразами: «Нам потрібен супергерой, який збільшить продаж на 200%» і т.п. За такими фразами, як правило, приховані прагнення роботодавця знайти універсального солдата, який працюватиме 24/7 і отримуватиме за це мізерну плату. До того ж сьогодні прогресивні компанії турбуються про своїх працівників, хочуть, щоб вони вміли поєднувати роботу і особисте життя, а значить – не шукають суперменів.

Таким чином, для того, щоб розпізнати вакансію, яка тільки забере час, допоможе уважне її прочитання. Тому звертайте увагу не лише на посаду та заробітну плату, а й читайте все докладно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #Новоград-Волинський
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...