• Головна
  • Як і коли учні в Новограді виходитимуть на навчання
17:01, 11 лютого 2022 р.

Як і коли учні в Новограді виходитимуть на навчання

Як і коли учні в Новограді виходитимуть на навчання

Відновлено роботу усіх ЗДО та очний освітній процес для початкової ланки у Новоград-Волинській міській ТГ

Моніторинг ситуації продемонстрував позитивну динаміку спаду захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19, як серед учнів, так і серед працівників закладів освіти Новоград-Волинської міської ТГ. А оскільки за результатами спостережень зроблено висновок, що саме учні початкової школи найменш ефективно сприймають шкільний матеріал у онлайн формі, вирішено, що з понеділка 14 лютого 2022 року учні 1-4 класів підуть на навчання у всіх ЗЗСО. 

Також з 14 лютого працюватимуть у звичному режимі всі заклади дошкільної освіти Новоград-Волинської міської ТГ.

Вихід із освітнього процесу в онлайн-режимі управління освіти і науки міської ради планує здійснювати поетапно. Якщо ситуація із захворюваністю буде покращуватись, то орієнтовно з 21 лютого повернуться до очного навчання учні середньої та старшої школи. 

У закладах позашкільної освіти також 14.02.2022 року відновлюється процес проведення гуртків для учнів 1-4 класів та для всіх учнів індивідуальної форми навчання.  

У дитячо-юнацькій спортивній школі імені В.П. Єрмакова проводитимуться навчально-тренувальні заняття виключно з вихованцями початкової школи (6-10 років). Діти середньої та старшої школи продовжують тренування в дистанційному режимі з використанням онлайн ресурсів.

У Школі мистецтв міста Новограда-Волинського проводитимуться групові та індивідуальні заняття для учнів 1-4 класів в очному режимі. Для учнів 5-7 класів заняття проходитимуть дистанційно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...