• Головна
  • Новоград-волинці успішно виступили на чемпіонаті області з панкратіону і грепплінгу
18:01, 15 лютого 2022 р.

Новоград-волинці успішно виступили на чемпіонаті області з панкратіону і грепплінгу

Новоград-волинці успішно виступили на чемпіонаті області з панкратіону і грепплінгу

В Житомирі відбувся на базі ФОК "Авангард" Чемпіонат Житомирської області з панкратіону і грепплінгу. Брали участь у змаганнях представники Рівеньської області, міста Кропивницький, місто Бердичів, Овруч, Олевськ, Новоград-Волинський, Житомир.

Спортсмени клубу змішаних бойових мистецтв ГО "Valhalla Fight club" з Новограда-Волинського вибороли такі призові місця, зокрема:

Бойчук Денис греппліг гі 2/ ноу гі 2

Арефьв Руслан грепплиг гі 1/ ноу гі 2, Панкратіон 2

Иванчук Денис грепплінг гі 3/ноу гі 1, Панкратіон 1

Сергиенко Іван греппліг гі 2/гоу гі 1, Панкратіон 2

Королев Дмитро грепплінг гі / ноу гі 3

Довідково:

Грепплінг (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок у процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Грепплінг є боротьбою на підкорення, тобто основна мета спортсмена (грепплера) це саме примус суперника до здачі. Ударна техніка в грепплінгу суворо заборонена.

Панкратіон (грец. pan ''усе''; грец. kratos ''сила, міць'') — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту. Уперше включений до програми олімпійських ігор Стародавньої Греції в 648 році до н. е. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...