• Головна
  • Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?
16:10, 23 лютого 2022 р.
Надійне джерело

Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?

ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ"

ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ"

Шукаєте роботу та хочете стабільності в житті? Хочете отримувати гідну заробітну плату, повагу в колективі та соцпакет? Не маєте досвіду роботи чи у вас інша кваліфікація, але вам конче потрібна робота? Тоді ця стаття для вас, ми розповімо, як жителям Новограда-Волинського та району працевлаштуватися на роботу в ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ" (фабрику "Леся") в Новограді-Волинському.

ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ" - провідне підприємство легкої промисловості в Україні, продукція якого відома далеко за її межами. Сучасні умови праці та дотримання європейських стандартів виробництва, робить привабливою роботу на цьому підприємстві. Усіх хто має бажання працювати та заробляти собі на життя охоче чекають на підприємстві. Лави молодих робітників можуть поповнити люди, які мають досвід пошиття одягу так і без досвіду взагалі. На фабриці у найкоротший термін навчать усього необхідного і нададуть гарантовано робоче місце.

Скільки можна заробляти на ПРАТ ВКФ "ЛЕСЯ"?

Середня офіційна заробітна плата робітників зайнятих в процесі пошиття одягу в грудні 2021 року становила 14400 гривень (11592 гривні на руки), а найбільша – 23900 грн., але усе залежить від умінь працівників.

Як мені влаштуватися на ПРАТ ВКФ "ЛЕСЯ" якщо я зовсім не маю досвіду пошиття одягу, маю іншу спеціальність, але терміново потребую роботи?

На фабриці новоприйняті робітники, які не мають досвіду роботи проходять тритижневе навчання і надалі отримують постійне місце роботи. При цьому з першого дня навчання проходить офіційне працевлаштування і на протязі цього періоду новоприйнятий працівник отримує мінімальну заробітну плату. Зазначимо, що зазвичай фах швачки молодь здобуває протягом трьох років навчаючись в професійно-технічних училищах.

Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?, фото-1

Що я робитиму коли пройду навчання, як проходить адаптація на виробництві?

Успішно завершивши навчання, залежно від рівня вмінь, навичок та виробничої необхідності, ви будете поставлені на певний процес роботи. З цього часу у вас заробітна плата залежатиме від виробітку. Але перших складностей боятися не потрібно, оскільки за вами закріплять досвідченого наставника, який протягом року допоможе вам соціально адаптуватися на підприємстві, поділиться своїм досвідом для успішної подальшої самостійної роботи.

Який режим роботи на підприємстві?

Підприємство працює у дві зміни. Перша зміна з 06-20 год по 14-40 год. Друга - з 14-45 год. по 23-00 год. Є перерва на обід тривалістю 20 хвилин. До речі, на підприємстві діє сучасна європейська їдальня, де можна смачно поїсти за пільговою ціною.

Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?, фото-2

А як щодо відпусток?

Гарно може працювати той, хто гарно відпочиває. На ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ" кожен працівник гарантовано отримує дві оплачувані відпустки на рік орієнтовно тривалістю по два тижні кожна.

Якщо я проживаю не в Новограді-Волинському, чи можу я працювати на фабриці?

Так, ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ" забезпечила безоплатний довіз працівників на роботу автобусним транспортом у напрямках сіл Кам'яний Брід, Дубрівка, Повчино, Чижівка, Сербо-Слобідка, селища Городниця та міста Баранівка. Також, існує часткова компенсація за найм житла в Новограді-Волинському, для новоприйнятихих працівників (протягом двох років).

Які переваги роботи на ПРАТ ВКФ "ЛЕСЯ"?

Колектив ПРАТ ВКФ "ЛЕСЯ" - єдина сім'я. І крім роботи, на підприємстві проходять заходи, щоб усі працівники могли гарно провести час. Це і поїздки в Карпати та інші визначні місця, проведення корпоративних свят. Ми ніколи не забуваємо поздоровити наших працівників з днем народження, ювілярам завжди даруємо цінні подарунки. Не забуваємо прийти на допомогу, коли у працівника трапилася горе, допомагаємо фінансово при необхідності лікування та інших складних життєвих обставинах. Ми всі – як одна дружня родина.

Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?, фото-3

Як нас знайти та сконтактувати з нами?

Ми знаходимося в місті Новограді-Волинському по вул. Героїв Майдану, 3А, подзвонити нам телефоном можна за номером 067-409-49-87. Чекаємо на Вас!

Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?, фото-4
Фабрика "Леся": Як приєднатися до команди успіху в Новограді-Волинському?, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПрАТ ВКФ "ЛЕСЯ"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...