• Головна
  • «Гордість громади – 2021»: Кого відзначили в Новограді-Волинському цьогоріч
17:42, 18 квітня 2022 р.

«Гордість громади – 2021»: Кого відзначили в Новограді-Волинському цьогоріч

«Гордість громади – 2021»: Кого відзначили в Новограді-Волинському цьогоріч

Традиційно, навесні, в нашій громаді проводять нагородження відкритого рейтингу популярності. Але цей рік особливий. Війна внесла корективи в усі аспекти нашого життя. Ми вчимося жити по-іншому, цінуємо те, що раніше нам здавалося неважливим. Але незмінним залишається наше прагнення до свободи та волі.

У цей непростий буремний час важливо говорити «дякую» кожному, хто творить історію України, нашої громади, хто своєю кропіткою працею докладає зусилля задля розвитку свого краю. Наші воїни боронять країну від загарбника, а хтось є надійним тилом для них. Саме такі люди – номінанти рейтингу «Гордість громади-2021», адже кожен із них продовжує робити свій внесок в нашу спільну боротьбу за свободу.

Знайомимо з переможцями відкритого рейтингу “Гордість громади – 2021”.

“Підприємство року”:

ПрАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”, генеральний директор Сергій Портянко

ПрАТ “Новоград-Волинський хлібозавод” є одним з найбільших регіональних виробників хліба та хлібобулочної продукції в Житомирській області. Вироби підприємства неодноразово нагороджувалися золотими, срібними та бронзовими медалями на міжнародних виставках у місті Києві. Так за результатами останнього дегустаційного конкурсу хліба, хлібобулочних виробів, та борошняних кондитерських виробів в рамках Міжнародної спеціалізованої виставки хлібопекарської промисловості “BAKERY UKRAINE -2021”, 4 вироби Новоград-Волинського хлібозаводу завоювали нагороди. Підприємство неодноразово нагороджувалося грамотами міністерства Аграрної політики та продовольства України, Житомирської обласної ради та Новоград-Волинської міської ради. За останні роки завод являється флагманом у розвитку хлібопекарної галузі.

“Підприємництво”

Фізична особа- підприємець Альона Баліковська, власниця популярного та успішного в місті ресторану “Медальйон”.

Щорічно заклад стає комфортним і привабливим для відвідувачів, що свідчить про повну віддачу Олени своїй справі. В умовах коронавірусу активно відстоює права підприємців. Заклад перший відреагував на виклики, пов’язані з епідемією COVID-19, розпочавши працювати на виніс під час локдауну.

У 2021 році Альона стала постійним партнером загальноміських заходів, що відбуваються у Новоград-Волинській міській територіальній громаді таких як міжнародний музичний фестиваль “Леся Гранд Фест”, міжнародне свято літератури та мистецтв “Лесині Джерела”, партнером в організації муніципального Хакатону, молитовного сніданку.

“Сільське господарство”

Фермерське господарство “БАУР-ММ”, керівник Олег Медведєв, спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, а також займається бджільництвом. Має одну з найбільших пасік на Житомирщині.

“Громадська діяльність”

Олена Бадовська

Має активну принципову громадську позицію, працює на благо громади, як голова Громадської ради та волонтер.

Молодіжна рада Новограда-Волинського, голова Катерина Данильчук

Молодіжна рада бере активну участь в житті громади, у заходах з підвищення екологічного стану міста, сприяє національно-патріотичному вихованню молоді.

“Вогнеборець року”

Роман Добровольський, сержант служби цивільного захисту, пожежник-рятувальник, 10 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону

Завдяки оперативним та рішучим діям Романа Вікторовича по наданню долікарської допомоги вдалось врятувати життя людини, яка постраждала під час пожежі, чітко спланувавши свої дії врятував життя дитини.

“Меценатство. Милосердя. Благодійність”

Віктор Мельник, директор ДП “Городницький лісгосп”

Неодноразово надавав та продовжує надавати благодійну допомогу, яка спрямована на підтримку галузі охорони здоров’я громади, підтримку військових та громадянам.

Микола Хомич, український письменник, член національної спілки письменників України, меценат

На території Ліцею №1 імені Лесі Українки в Новограді-Волинському коштом мецената встановлено пам’ятник Лесі Українки та створено “Алею талантів” у рамках Всеукраїнського дитячого конкурсу “У пошуках літературних талантів”. До 150-річчя Лесі Українки літературний конкурс отримав статус міжнародного і проводиться під егідою НСПУ.

“Культура і мистецтво”

“Відкриття року”:Марія Смоляр

Марія це творча перлина нашого міста. У 2021 році Марія створила сучасну вокальну студію “The Voice”. Відзначена премією за найвищі досягнення у галузі культури і мистецтв. Особливим моментом у творчому житті Марії стала участь у талант-шоу “Україна має талант”, де вона ввійшла до переліку найсильніших учасників.

“Мистецький тріумф”: народний аматорський молодіжний театр міського Палацу культури імені Лесі Українки, керівник Тетяна Покраса

Театр відкриває перед дитиною можливість активного прояву себе в різних видах діяльності життя. Заряджає діяльність молодіжного театру керівник Тетяна Покраса, яка неодноразово відзначалась за популяризацію театрального жанру серед молоді та впровадження нових форм роботи. У 2021 році за дослідження і пропаганду творчої спадщини Лесі Українки вона стала лауреатом обласної мистецької премії імені Лесі Українки.

“Відданість справі”:Віра Матвійчук — керівник зразкового дитячого фольклорного ансамблю “Ордана” міського Палацу культури імені Лесі Українки

Віра Юріївна вимогливий вдумливий керівник з перспективним баченням розвитку колективу. Ансамбль “Ордана” неодноразово брав участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах та фестивалях народної творчості, де виборов призові місця. За особистий професійний внесок Віра Юріївна відзначений диплом німецької громади м. Людвігсхафена.

“Військова доблесть”

Майор Андрій Козловський, заступник начальника РТЦК та СП з територіальної оборони Андрій Адамович у складі 54 ОРБ був у АТО. Брав участь в боях під Дебальцеве та Луганському. Здобутки офіцера допомогли у швидкому розгортанні батальйону територіальної оборони.

Старшина Олександр Федоренко, старшина інженерно-саперної роти інженерно-саперного батальйону військової частини А3814

Був в АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей. Брав участь у розмінуванні місцевостей від вибухонебезпечних предметів. Нагороджений почесним нагрудним знаком “За заслуги у ліквідації наслідків Надзвичайної Ситуації”.

Прапорщик Юрій Войтенко, штаб-сержант, головний сержант танкового батальйону військової частини А 0409

Кар’єрний ріст розпочав від солдата до штаб-сержанта — головного сержанта військової частини. Був в АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей. Завдяки великому досвіду та вмілим діям вдалося успішно виконати велику кількість завдань за призначенням.

Майстер-сержант Віталій Інжеєвський, старший інспектор відділення Військової служби правопорядку Житомирського зонального відділу військової служби правопорядку

Має відмінну професійну підготовку, добре розвинені практичні вміння та навички. Неодноразово був в АТО та ООС.

Капітан Ігор Шапран, заступник начальника штабу з мобільної роботи військової частини А2076

Брав участь в АТО та ООС на території Донецької та Луганської областей. В складних обставинах швидко орієнтується і діє впевнено, приймає правильні і обґрунтовані рішення.

Старший солдат Олена Дабіжа, оператор відділення засекречення та передачі даних телекомунікаційного вузла військової частини А2925

Систематично працює над удосконаленням свого військово-професійного рівня. В роботі організована, вміє виділити головний напрямок при вирішенні поставлених завдань.

“Житлово-комунальне господарство”

“Кращий за професією”

Олександр Пех, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування котелень п’ятого розряду КП “Новоград-Волинськтеплокомуненерго”

Працює на підприємстві з 1995 року. Професійно підготовлений. Відмінно організовує та забезпечує ведення результативної роботи. Постійно працює над удосконаленням своїх знань. Стежить за передовим досвідом роботи, ініціатор нововведень на підприємстві. У разі виникнення на підприємстві аварійних ситуацій, не зважаючи ні на що бере участь у подоланні виробничих проблем.

Микола Романюк, слюсар аварійно-відновлювальних робіт ІV розряду КП “ВУВКГ”

Виконує роботи з ремонту водопровідних мереж, виявляє несправності та своєчасно і якісно їх усуває. Має великий досвід роботи, завжди проявляє особисту ініціативу під час виконання своїх обов’язків.

“Кращий працівник”:

Микола Лазарев, електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній КП “Новоград-Волинськжитлосервіс”

Технічно грамотний, досвідчений, ініціативний та вмілий працівник. Раціонально та ефективно виконує роботи з ремонту та монтажу кабельних ліній в будь-яку погоду або час доби, за потреби у вихідні і святкові дні.

Володимир Тульський, інженер садово-паркового господарства КП “Новоград-Волинськжитлосервіс”

Працьовитий, грамотний, досвідчений, ініціативний та вмілий керівник. Зразково працює сам, не цурається будь-якої роботи. Організовує своїх підлеглих на виконання виробничих завдань в будь-яку погоду або час доби, за потреби у вихідні і святкові дні.

“Ефективний управлінець ОСББ”: Наталія Кундельська, голова правління ОСББ “Зелені”

Фахівець в галузі житлово-комунального господарства. Наталія Петрівна працює на безоплатній основі. Управляючи будинками, робить це вміло і професійно. Завдяки діловим якостям, забезпечено порядок на прибудинковій території, своєчасно проводяться усі види ремонтів, задоволені всі господарсько-побутові потреби співвласників.

“Енергоефективне ОСББ”: Ірина Розум, голова правління ОСББ “Містечко “Морське”

У 2021 році в ОСББ “Ушакова” реалізовано проєкт по впровадженню енергоефективних заходів: утеплено фасад та цоколь будинку. Завдяки впровадженню цих заходів зекономлено понад 4 тис. кубів газу в 12-квартирному будинку. При тісній співпраці з депутатом замінено вікна в місцях загального користування та встановлено нові сміттєві майданчики з роздільним збором сміття. Ірина Володимирівна тісно співпрацює з ДУ “Фонд енергоефективності”.

“Фізична культура і спорт”

Олег Ніколаєнко, майстер спорту України з важкої атлетики

Чемпіон світу з важкої атлетики серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юнаків, рекордсмен Європи з важкої атлетики серед юнаків, бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів, член Національної збірної команди України з важкої атлетики.

Лев Майстер, тренер-викладач з настільного тенісу ДЮСШ імені В. П. Єрмакова

Вихованці Лева Хуновича постійні переможці міських, обласних, а часто і всеукраїнських змагань. Є серед них і майстер спорту України, кандидати у майстри спорту України, багато спортсменів першого розряду. Указом Президента України відзначений нагородою України “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України”

Ірина Бондар, чемпіонка Європи серед кадеток U-17 з вільної боротьби

Ірина переможець на чемпіонатах Європи, всеукраїнських та обласних змаганнях. У 2021 році виборола І місце на чемпіонаті Європи серед кадеток з вільної боротьби та на чемпіонаті України серед жінок до 23 років.

Дар’я Лукащук, чемпіонка Європи з кіокушинкай карате, чемпіонка України з кіокушинкай карате серед юніорок

Здобула 1 місце на змаганнях різного рівня: у відкритому чемпіонаті Новоград-Волинського, чемпіонаті у Луцьку, у відкритому чемпіонаті Житомирської області, у відкритому кубку Житомира, на чемпіонаті України серед юніорок.

Віктор Ящук, тренер-викладач з кіокушинкай карате

Віктор Михайлович тренер-викладач з кіокушинкай карате. За період своєї тренерської діяльності підготував чемпіонів Європи та України, призерів області та України.

Дитячо-юнацька спортивна школа імені В. П. Єрмакова

Заклад забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей і молоді. Одним з основних показників результативності роботи закладу є підготовка спортсменів високої кваліфікації, здатних поповнити склади збірних команд області та України.

“Спортивний тандем”:Володимир Сарницький, тренер-викладач з армспорту для осіб з інвалідністю ДЮСШ імені В. П. Єрмакова та Олексій Глуханюк, вихованець відділення армспорту для осіб з інвалідністю ДЮСШ імені В. П. Єрмакова, кандидат у майстри спорту України

Вихованці Володимира Олександровича постійні переможці міських, обласних, а часто і всеукраїнських змагань. Є серед них кандидати у майстри спорту України, багато спортсменів першого розряду. У 2021 році підготував вихованця Олексія Глуханюка, який зайняв перше місце на чемпіонаті Європи з армрестлінгу та друге місце на чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу. Олексій бореться в категорії PIDHL+80кг (візочники з ураженням однієї кінцівки) та має спортивний розряд: кандидат у майстри спорту України.

Анастасія Лавренчук, чемпіонка Світу U-23 з вільної боротьби, чемпіонка України серед жінок з вільної боротьби, срібна призерка чемпіонату Європи серед жінок U-23 та серед юніорів. У 2021 році виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

“Охорона здоров’я”

“Покликання — лікар”Елла Ядвіжина — лікар загальної практики-сімейний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”

Вибір професії лікаря — це продовження сімейної традиції. Систематично працює над удосконаленням та покращенням свого професіоналізму. Постійно вивчає досвід та сучасні методи роботи вітчизняних та закордонних колег. Користується авторитетом серед колег та пацієнтів.

“Чуйне серце”Валентина Якимчук — лікар-педіатр амбулаторії загальної практики — сімейної медицини №6 КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, яка впродовж 30 років самовіддано і сумлінно піклується про здоров’я маленьких жителів нашої громади. У період реорганізації медичної галузі показала високий результат у роботі по укладенню декларацій з дитячим населенням на медичне обслуговування.

“Відданість професії”Жанна Скуратівська — головна медична сестра КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Новоград-Волинської міської ради

Більш як 30 років вміло та ефективно здійснює загальне керівництво молодшими спеціалістами з медичною освітою

У рамках вакцинальної кампанії по боротьбі з коронавірусною хворобою, Жанною Павлівною проведена значна робота по організації безперебійної, злагодженої роботи виробничих приміщень.

“За розвиток здорового способу життя”Юрій Дебич — завідувач профілактичного відділення, лікар-терапевт КНП “Новоград-Волинське міськрайТМО”

Професіоналізм, ініціативність, креативність, постійний розвиток організаторських та комунікативних здібностей — це ті особисті якості, які понад 20 років дають можливість Юрію Михайловичу організовувати та забезпечувати роботу потужного колективу профілактичного відділення.

“Досягнення року”Катерина Страдецька — лікар-уролог хірургічного відділення поліклініки консультативно-діагностичної допомоги КНП “Новоград-Волинське міськрайТМО”

Постійно працює над підвищенням свого теоретичного та практичного рівня знань. Широко впроваджує методики малоінвазивних ендоскопічних урологічних втручань. На базі хірургічного відділення проводить контактні лазерні літотрипсії. Протягом року виконано 52 цистоскопії, 15 мультифокальних пункційних біопсій, понад 50 оперативних втручань.

“Лікар року”Геннадій Малінський — лікар-анестезіолог дитячого відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП “Новоград-Волинське міськрайТМО”

Лікар вищої кваліфікаційну категорію за спеціальністю дитяча анестезіологія. У роботі широко використовує сучасні методи лікування. Протягом року виконав близько 350 знеболень при хірургічних втручаннях та маніпуляціях, проліковано більше як 150 пацієнтів.

В період пандемії COVID-19 постійно задіяний в наданні допомоги хворим, що знаходяться на лікуванні в реанімаційній палаті інфекційного стаціонару.

“Освіта”

“Науковий тандем”Тетяна Василенко, учитель образотворчого мистецтва Ліцею №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області та випускниця Ліцею №4 Ольга Гопанчук

В 2021 році під керівництвом Тетяни Володимирівни, учителя образотворчого мистецтва Ліцею №4, її учениця Ольга серед 23 учасників зайняла І місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в секції мистецтвознавство з теми “Сакральна архітектура міста Новограда-Волинського”. Ольга отримала стипендію Президента України.

“Успішний проєкт року “Зроби громаду кращою”Команда учнівського парламентського активу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

Команда учнівського парламентського у складі учнів 11-го класу: голови парламенту Єлизавети Зандер, заступника голови Вероніки Гориховської та Валерії Пашинської за впровадження ряду загальноміських соціально значущих проєктів: “Безпечна дорога до школи”; культурно-мистецький проєкт “Різний успіх у рідному місті”; екологічний проєкт “Каліфорнійське диво” (створення першої в місті верміферми для екологічної перероблення опалого листя та органічних побутових відходів).

“Лесині нащадки”Колективи Ліцею №1 імені Лесі Українки, Ліцею №4, Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу

Колектив Ліцею №1 імені Лесі Українки:

  • за створення Міжнародної асоціації шкіл, яким присвоєно імʼя Лесі Українки;
  • за проведення ІV Міжнародного дитячого конкурсу “У пошуках літературних талантів”;
  • за створення на території закладу “Алеї талантів”.

Педагогічний та учнівський колектив Ліцею №4:

  • за створення колективного муралу “Україна — це ми!” з елементами зображень та творчістю Лесі Українки до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки та 30-річчя Незалежності України (у його створенні взяло участь 2000 осіб);
  • за створення 40 учнями 10-11 класів віртуальної екскурсії містом “Лесиними стежками” з метою дослідження історії архітектурних споруд та вулиць міста, які мали значення в житті Лесі Українки (постер з QR-кодами);
  • за успішну участь у VІІ Всеукраїнському (ХVІІ Все-кримському) конкурсі учнівської та студентської творчості “Змагаймося за нове життя!”, присвяченому Лесі Українці — учениця 8 класу Світлана Онищенко зайняла ІІ місце у номінації “Аудіовізуальний твір”.

Колектив Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу:

  • за організацію і проведення міжрегіонального студентського арт-фестивалю “STUD ART FEST” в рамках святкування 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки. Участь у фестивалі взяли студенти коледжу, а також представники державного вищого навчального закладу “Нововолинський електромеханічний коледж”, Житомирського технологічного фахового коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури та Житомирського торгово-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

“Науковець року”Вікторія Псьота, викладач Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу

У грудні 2021 року здобула науковий ступінь доктора філософії в державному університеті “Житомирська політехніка” за спеціальністю «Облік і оподаткування» (галузь знань Управління та адміністрування).

Вікторія Псьота є гарантом освітньої програми спеціальності “Облік і оподаткування” у коледжі.

“Професіонал року”Тетяна Данілова, учитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

За високий професіоналізм та досягнення абсолютного результату (140 балів) під час проведення сертифікації вчителів. Процедура сертифікації складалась з 4 етапів.

Із 103 учасників сертифікації у Житомирській області лише двоє учасників сертифікації досягли найвищого, абсолютного балу — 140 — Тетяна Данілова, вчитель початкових класів школи №5 та вчитель початкових класів з Житомира.

“Успішний результат”: Педагогічні колективи: Ліцею №11 і Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки

Ліцей №11 є одним з кращих закладів загальної середньої освіти міста, що має стабільну першість за рейтинговими місцями ЗНО, у конкурсі-захисті робіт МАН, за результатами участі учнів у предметних олімпіадах. У 2021 році учениця ліцею отримала Диплом ІІІ за участь у Всеукраїнській олімпіаді випускного шкільного дослідництва. У 2021 році дві команди закладу взяли участь і вибороли призові місця в обласних інтелектуальних конкурсах: юних філософів та релігієзнавців — Диплом ІІ ступеня; юних правознавців — Диплом ІІ ступеня.

Педагогічний колектив Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки:

У 2021 році підготовлено 7 чемпіонів та призерів Чемпіонату України; 4 чемпіонів та призерів Чемпіонату Європи; 1 бронзового призера Чемпіонату світу; понад 40 чемпіонів та призерів області.

Двоє вихованців відділення армреслінгу ДЮКФП є членами національної збірної України та 2 — у резервному складі збірної.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...