• Головна
  • У Піщівській громаді Новоград-Волинщини відкрили поліцейську станцію
18:22, 17 травня

У Піщівській громаді Новоград-Волинщини відкрили поліцейську станцію

У Піщівській громаді Новоград-Волинщини відкрили поліцейську станцію

17 травня відкрився вже 47-й в області та 6-й - у Новоград-Волинському районі поліцейський офіс.

У приміщенні сільської амбулаторії обладнані кабінети для роботи дільничного та ювенальних поліцейських, а також наявна кімната відпочинку. 

Участь у відкритті поліцейської станції взяли представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування, жителі територіальної громади та поліцейські.

- До складу нашої територіальної громади входить 11 населених пунктів, в яких проживають понад 3700 громадян. Я сподіваюсь на тісну співпрацю, адже ми маємо багато планів щодо подальшого розвитку, - розповідає голова Піщівської територіальної громади Андрій Радулевич. 

У поліцейському офісі створені комфортні умови та належно обладнані службові кабінети з робочими місцями дільничного офіцера та ювенального інспектора.

Дільничний офіцер поліції Віталій Лебіга обслуговує територію громади вже понад 12 років. Він розповідає, що значну частину свого робочого часу проводить у спілкуванні з місцевими жителями. Також поліцейський зазначив, що найчастіше громадяни звертаються через суперечки із сусідами, домашнє насильство та дрібні крадіжки. 

- Ми продовжуємо втілювати проект «Поліцейський офіцер громади» у життя. На сьогодні це вже 47-ма поліцейська станція, яка відкрилась на території Житомирщини, - зазначив начальник УПД ГУНП Житомирщини Віталій Магалецький. – Майбутній поліцейський офіцер Пищівської громади пройде відбір та відповідне навчання. Він буде надавати кваліфіковану допомогу жителям у режимі 24/7, підтримуватиме тісну співпрацю з людьми. 

Нині на станції постійно знаходиться дільничний офіцер, а за окремим графіком з неповнолітніми працює і ювенальний інспектор поліції. У разі потреби сюди прибуватимуть і групи реагування патрульної поліції та надаватимуть допомогу колегам.  

Очільник Новоград-Волинський районний відділ поліції Житомирщини Андрій Гнатенко додав, що станція у с. Піщеві за умовами оснащення є однією з найкращих, а місцеві жителі можуть звертатися за допомогою до правоохоронців у всіх необхідних випадках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...