• Головна
  • Міський голова відвідав військовослужбовців, які лікуються у нашому місті
11:58, 3 червня

Міський голова відвідав військовослужбовців, які лікуються у нашому місті

Міський голова відвідав військовослужбовців, які лікуються у нашому місті

02 червня міський голова Микола Боровець разом із заступником міського голови Наталією Борис та т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Людмилою Кочук здійснили робочі візити до закладів охорони здоров’я громади, зокрема до КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», про це повідомила Новоград-Волинська міська рада. 

Наразі у міській лікарні на денному стаціонарі проходять лікування 50 військовослужбовців, які постраждали внаслідок бойових дій. Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис зазначив, що військових розподілили по відділеннях в залежності від специфіки лікування. Частина з них потребує реабілітації, тому для надання цих послуг використовують високоякісне обладнання, яке було закуплено для відділення комплексної реабілітації. Саме ж відділення ще потребує капітального ремонту, на який виділено кошти з бюджету міської територіальної громади, опрацьовуються шляхи їх реалізації.Зазначалося, що військових також возять у відділення відновного лікування КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» (водолікарню), де кваліфікованими та досвідченими лікарями надається весь спектр реабілітаційних фізіотерапевтичних процедур. Перевезення та обслуговування їм надається безкоштовно.

Під час спілкування військові зазначали, що задоволенні якістю лікування та підтримкою, яку їм надають.

Очільник громади дав доручення напрацювати формат пільгового забезпечення проходження реабілітаційного лікування у відділенні відновного лікування для військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...