![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:00, 7 липня 2022 р.
Пограбування у Новоград -Волинському районі
![Пограбування у Новоград -Волинському районі Пограбування у Новоград -Волинському районі](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 липня до поліцейських звернулась 70-річна жителька с.Довбиша із повідомленням про грабіж. Про це повідомив Новоград-Волинський районний відділ поліції Житомирщини. На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи для з'ясування всіх обставин. Під час перевірки дізнались, що жінка йшла по вулиці і раптом до неї підійшла незнайомка та попросила гроші. Почувши відмову, вона штовхнула заявницю, вихватила з її рук телефон та побігла геть. За декілька годин оперативники встановили жінку, причетну до вказаного правопорушення. Нею виявилася 24-річна жителька Курненської громади, провину свою визнала. Викрадений гаджет поліцейські вилучили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...