![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:31, 11 липня 2022 р.
Крадіжка на Новоград-Волинщині
![Крадіжка на Новоград-Волинщині Крадіжка на Новоград-Волинщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями до поліції звернулась 47-річна жителька Ємільчинської громади із повідомленням про зникнення грошових коштів у неї з будинку. Про це повідомив Новоград-Волинський районний відділ поліції. Дільничі встановили, що до крадіжки причетна 47-річна знайома заявниці. Напередодні жінка вирішила зайти в гості до односельчанки, та побачивши, що будинок відчинений, а господарі перебувають на подвір'ї, потрапила всередину помешкання. Вона помітила скарбничку сина заявниці на столі та викрала звідти гроші. Провину свою визнала. Подібні протиправні дії в умовах воєнного стану тягнуть за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
live comments feed...