16:39, 20 липня 2022 р.
Надійне джерело
Пінне без раків: заборона на вилов раків у Новоград-Волинській ОТГ
З 1-го серпня і до 20-го вересня мешканцям Новоград-Волинської ОТГ буде заборонено будь-який вилов річкових раків, повідомляють на сайті міської ради Новограда-Волинського.
Заборона — це вимушений захід, щоб зберегти популяцію членистоногих та забезпечити їх охорону у період другої линьки на території рибогосподарських водних об’єктів Житомирської області.
Літньо-осіння заборону встановили згідно наказу від Державного агентства меліорації та рибного господарства України та Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області № 32 від 12-го липня 2022-го.
Повідомити про порушення або дізнатися додаткову інформацію щодо заборони на вилов можна зателефонувавши на «гарячу лінію» Житомирського рибоохоронного патруля: (067) 414 60 74.
Відділ благоустрою та екології УЖКГЕ міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...