• Стартували матчі стартового туру Другої ліги з футболу: огляд
09:51, 6 вересня 2022 р.

Стартували матчі стартового туру Другої ліги з футболу: огляд

Портал Sport Arena підготував огляд футбольних матчів стартового туру Другої ліги сезону-2022/2023.

Запоріжжя, 4 вересня

У Запоріжжі 4 вересня відбувся матч Металург-2 (Запоріжжя) – Рубікон (Київ) ‒ 2:2.

Металург-2 повів в рахунку. На 16 хвилині Микита Лапко відбив подачу Страдса. Запоріжці пішли в атаку, та на контрвипаді їх впіймав Рубікон. На карному майданчику Бороденком був перехоплений м’яч, а далі Калайтан отримав розрізну передачу від Ісадченка. Тоді у порожні ворота влучив Антон на 25-й хвилині, і рахунок вирівнявся – 1:1.

На 39-й хвилині рахунок вже був 1:2: Кузьмович зі своєї частини поля передав м’яча Бороденку, а далі Дмитро забив гол.

Рахунок 2:2 вирівняв Златьєв, виконавши «дзеркального Шевченка».

Вінниця, 3 вересня

Відбувся матч Нива (Вінниця) – ФК Хуст із рахунком 1:1. ФК Хуст завітав до Ниви з подачі її колишнього головного тренера Циткіна.

Рахунку 1:0 досягли лише через 44 хвилини після початку гри: сталася багатохвильова атака, Загорулько влучив у воротаря, а Жуков встиг на добивання.

Рахунок зрівняли до 1:1 на 50-й хвилині. Повхан подав м’яч з лівого фланга, Попович головою потягнув удар Василя Луціва. А далі Повхан упав у боротьбі з Костюком, ідучи на удар, тож Петро Луців поцілив у ворота.

Це доволі добротний старт для обох команд, адже тренери були обмежені в тому, аби змінити гру через заміни.

Буча, 3 вересня

Тут зіграли Нива (Бузова) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) із рахунком 3:0.

Цей перший офіційний матч сезону 2022/23 приймала легендарна Буча. І це було змагання двох команд Київщини, між якими всього 23 км відстані, що принесло Ниві тріумфальний дебют у стартовому турі Другої ліги.

Першого м’яча відправила у ворота Нива: Іван Сомов відкрив рахунок 1:0. Чайка робила все, аби відігратися: були гарні подачі й навіть дальні удари, однак Нива активно атакувала. Тож і за нею був другий удар у ворота: Скляренко вивів м’яча на Сомова, той на Тименка, і Володимир влучив у ворота 2:0. А от пенальті від Івана Сомова приніс рахунок 3:0.

Новоград-Волинський

Планувався матч ФК Звягель (Новоград-Волинський) – Реал Фарма (Одеса), однак заміна воріт на стадіоні «Авангард» у Новограді змусила перенести його, причому на невизначений термін.