• ПФК «ЗВЯГЕЛЬ» – «КРЕМІНЬ-2» 4:0. Огляд дебютної гри Другої ліги в Новограді-Волинському (відео)
11:10, 18 вересня 2022 р.

ПФК «ЗВЯГЕЛЬ» – «КРЕМІНЬ-2»  4:0. Огляд дебютної гри Другої ліги в Новограді-Волинському (відео)
"Сьогодні в історії українського футболу великими літерами буде записано: - перший гол Звягеля в Другій лізі; - перший переможний матч ПФК Звягель; - перша домашня перемога; - перша суха перемога; - перша велика перемога; - перший дубль в історії ПФК Звягель!" - цитує одного з глядачів матчу Звягель - Кремінь-2 Президент Звягеля Дмитро Костюк.
Стільки непересічних подій в історії спортивного Новограда-Волинського за 90 хвилин матчу. Та про все по порядку...
У порівнянні з матчем проти «Васта» у складі «Звягеля» в першому домашньому матчі на професійному рівні відбулася одна заміна – місце Ярослава Ващенка на полі зайняв Валерій Скидан. З перших хвилин гри на правах господарів колектив з Новограда-Волинського захопив ініціативу в матчі, маючи чимало атак та стандартних положень. Один із кутових призвів до стовідсоткового гольового моменту – Євгеній Кузнєцов ударом головою відправив м’яч у поперечину воріт «Кременя-2». Незважаючи на чималу кількість гарних шансів, історичне перше взяття воріт у виконанні «Звягеля» в Другій лізі України відбулося фактично перед свистком на перерву – Назар Гаврилюк підловив «кулястого» на льоту після подачі Дениса Червінського та з лівої ноги відправив його у сітку, а своїх товаришів до роздягальні – з гарним настроєм – 1:0!
Після перерви тенденція гри не змінилася: гості з Кременчука намагалися виправити ситуацію і на початку тайму одного разу змусили гравців «Звягеля» понервувати. Утім, свого досягли якраз підопічні Руслана Скидана: Кузнєцов поборовся після подачі з лівого флангу, а Валерій Нікітчук, отримавши «кулястого» у межах штрафної площі, холоднокровно відправив його повз воротаря у рамку – 2:0. Отримавши солідну фору в рахунку, гравці «Звягеля» не зупинилися та наприкінці матчу ще двічі засмутили гостей. Спочатку після передачі Гаврилюка відзначився Нікітчук, який у боротьбі з двома опонентами знову переграв голкіпера гостей – 3:0. А крапку в матчі поставив Артур Ващишин, який у своєму дебютному матчі за наш клуб ударом головою перетворив у взяття воріт подачу Андрія Фесенка – 4:0!
ПФК «Звягель» (Новоград-Волинський) – «Кремінь-2» (Кременчук) 4:0
17.09.2022. 13:00. м.Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард»
Голи: Гаврилюк (45+1), Нікітчук (57, 82), Ващишин (86)
Попередження: Кузнєцов (38), Ващишин (69), Лучка (73)
ЗВЯГЕЛЬ: Омелянюк, Гаврилюк, Кузнєцов, Гук, Червінський, Лучка (Переходько 76), Скидан, Лавренюк (Ващенко 46), Фесенко, Авер’янов (Ващишин 51), Нікітчук (Михалюк 85).
Запасні: Панкевич, Бондаренко.
Головний тренер: Руслан Скидан.
КРЕМІНЬ-2: Оксененко, Клепко, Сидоренко Д.П., Гонтар, Ульянко, Кур’яков, Лозенко (Безклинський 81), Жданович, Пігарєв (Курило 57), Покась, Горобець (П’ятибрат 30).