![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:04, 3 жовтня 2022 р.
Сповіщення про небезпеку від ДСНС: система покриває лише 67% абонентів
![Фото: ДСНС України Фото: ДСНС України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ДСНС України
Нещодавно завершився тестовий період інформування населення про надзвичайні ситуації, який у ряді областей, в тому числі й Житомирській, проводила ДСНС. У кожній області вісім разів відправляли повідомлення й удосконалювали систему. Наразі вона до роботи готова повністю, адже недоліки усунено. Про таке інформує ДСНС в Житомирській області.
« – Вже зараз можна сказати, що на початку тестування покриття абонентів становило 41%. Зараз система досягла 67% покриття, і це гарний показник, враховуючи швидкість налаштування. Також вдалося налаштувати більш старі моделі телефонів, щоб вони також могли приймати сигнал екстрених повідомлень», – зазначив заступник голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Примуш.
Зараз у службі працюють над тим, аби налаштувати сповіщення під ОС 2015-2018 рр, та навіть доставляти їх на кнопкові телефони. Тож зрештою навіть найстаріші моделі телефонів прийматимуть сповіщення.
За словами Романа Примуша, система відправляє сигнал на базову станцію, а та вже відсилає на телефони в радіусі її дії. Тож ДСНС не збирає особисті дані абонентів та не відстежує їх місцеперебування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...