• ПФК Звягель в Новограді-Волинському переміг запорізький Металург (огляд матчу)
10:42, 8 жовтня 2022 р.

ПФК Звягель в Новограді-Волинському переміг запорізький Металург (огляд матчу)

У п'ятницю, 7 жовтня, на стадіоні "Авангард" в Новограді-Волинському головний клуб міста ПФК Звягель приймав гостей із Запоріжжя в рамках чемпіонату Другої ліги України з футболу.
Склади команд:
ЗВЯГЕЛЬ: 12. Андрій Омелянюк, 15. Денис Червінський (к), 19. Ігор Гук, 6. Євгеній Кузнєцов, 16. Назар Гаврилюк, 24. Валерій Скидан, 7. Олександр Лавренюк, 8. Артур Ващишин, 22. Максим Авер’янов, 11. Андрій Фесенко, 9. Валерій Нікітчук.
Головний тренер: Руслан Скидан, Президент: Дмитро Костюк
МЕТАЛУРГ-2: 71. Кирило Лавута, 23. Максим Коваленко, 16. Микита Лапко, 36. Олег Єлець, 27. Артем Завгородній, 55. Валентин Кузьмович, 26. Станіслав Бадецький, 11. Злат Златьєв, 24. Руслан Товстоног, 7. Володимир Близнюк (к), 20. Станіслав Рокотянський.
У звітній грі у складі «Звягеля» зі стартових хвилин вийшли ті самі одинадцять гравців, що починали попередній матч у Вінниці, а самі хлопці були сповнені бажання повернутися на шлях перемог. Уже на 11-й хвилині ця мотивація матеріалізувалася у забитий гол. Андрій Фесенко виконав подачу з кутового, Ігор Гук поборовся на «другому поверсі», а Валерій Скидан уже впритул розстріляв ворота ударом головою – 1:0! Не раз і не два у першому таймі підопічні Руслана Скидана могли збільшувати перевагу – зокрема, Фесенко ледь не забив «сухого листа» з кутового, влучивши у поперечину, а Валерій Нікітчук не зумів пробити голкіпера суперників Кирила Лавуту з меж карної зони. Не використавши ще декілька чудових гольових можливостей, наприкінці тайму звягельчани несподівано пропустили з меж штрафної площі від Руслана Товстонога, а на перерву команди пішли за рівного рахунку – 1:1.
На другий тайм гравці «Звягеля» знову вийшли з чудовою мотивацією до перемоги. Ще один стандарт Фесенка завершився взяттям воріт – цього разу його подача напряму знайшла на дальній стійці голову Артура Ващишина – 2:1!
А на 62-й хвилині господарі поля знову святкували – цього разу шикарний удар з лінії штрафної площі у самісіньку «дев’ятку» рамки «Металурга-2» вдався Максиму Авер’янову – 3:1! До честі гостей, вони продовжували боротися, а у середині тайму відновили інтригу в матчі голом Злата Златьєва – 3:2. Утім, нервове завершення зустрічі все ж більше не принесло забитих м’ячів, а гравці «Звягеля» довели матч до драматичної перемоги. Успіх наші хлопці присвятили загиблому товаришу Володимиру Киричуку, який ще у серпні захищав кольори команди, а напередодні цієї гри захинув під Херсоном, захищаючи Україну на загарбницькій війні у виконанні сусідів-агресорів… Колектив ПФК «Звягель» також висловлює щирі відчуття рідним та близьким Володимира та слова вдячності усім захисникам України, які ціною своїх життів нам продовжувати жити, перемагати та рухатися далі…