![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:30, 19 жовтня 2022 р.
У Новограді чоловік пошкодив вікно та пограбував оселю пенсіонера
![У Новограді чоловік пошкодив вікно та пограбував оселю пенсіонера У Новограді чоловік пошкодив вікно та пограбував оселю пенсіонера](/dist-assets/images/cap.jpg)
До поліції Новоградщини звернувся 69-річний місцевий мешканець: його оселю пограбували, викравши із дому електроінструменти та інші речі. Оперативники встановили причетність до скоєного місцевого 39-річного чоловіка. Про це інформує пресслужба Новоград-Волинського районного відділу поліції Житомирщини.
Як з’ясувалось у ході розшукових заходів, 39-річний мешканець Новограда-Волинського пошкодив вікно в оселі потерпілого та проник всередину. Звідти й виніс добро, і одразу ж поспішив до ломбарду. Свою провину зловмисник визнав.
« – За вказаним фактом слідчими Новоград-Волинського районного відділу було розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Відповідно до чинного законодавства подібні протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років», – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...