![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:03, 25 жовтня 2022 р.
У Новограді гуманітарний пункт для ВПО перенесли із гімназії №9
![Фото: Пресслужба Новоград-Волинської міської ради Фото: Пресслужба Новоград-Волинської міської ради](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Пресслужба Новоград-Волинської міської ради
Гуманітарний пункт допомоги внутрішньо переміщеним особам, який базувався у гімназії № 9, довелося перенести в інше приміщення. Причина таких змін у відновленні очного освітнього процесу. Тож тепер пункт розташований за адресою: вул. Євгена Коновальця, 6. Про це інформує пресслужба Новоград-Волинської міської ради.
« – За погодженням з міським головою Миколою Боровцем, прийнято рішення про перенесення пункту видачі речової гуманітарної допомоги в приміщення Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки по вул. Євгена Коновальця, 6», – йдеться у повідомленні.
На додачу дещо із гуманітарної речової допомоги передали пункту гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, малозабезпечених сімей та людей з інвалідністю при благодійному фонді «Нехай твоє серце б’ється», що на вул. Шевченка, 54.
Та попри зміни місця розташування пункту допомоги внутрішньо переміщені особи, які мають потребу у гуманітарній допомозі, й надалі зможуть її отримувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...