• Головна
  • ПФК Звягель впевнено переміг другу команду Чемпіонату - огляд матчу від СпортАрена
09:00, 7 листопада 2022 р.

04141 представляє огляд матчу між Звягелем та одеською Реал Фарма на стадіоні Авангард від спортивного порталу СпортАрена.

Порівняно з жовтневим матчем у суперників обмаль змін у стартових складах. У Звягеля не може все ще зіграти захисник Кузнєцов, який травмувався якраз в Одесі. У гостей привертає увагу вихід Кошкіна та Тимошевського, а не більш звичних уже Вареника та Платунова. Перший із них навіть не потрапив у заявку на матч.

ПФК Звягель впевнено переміг другу команду Чемпіонату - огляд матчу від СпортАрена, фото-1

Цього разу на своєму полі ініціативою володів уже Звягель. Авер’янов, Лавренюк, Лучка та меншою мірою Фесенко неодноразово загострювали гру. Старався Нікітчук, який давненько не забивав – десь на 20-й хвилині він пробив над воротами після непоганої флангової атаки господарів. Реал Фарма, більшою мірою, покладався на швидкий перехід від оборони в атаку. Непогано «падав» на краї атаки Барсуков, який не лінився зміщатися, опускатися в пошуках м’яча. Проте ніяк не вдавалося йому ні пробити, ні знайти пасом когось із одноклубників. Тим більше, Звягель дійсно виглядав значно краще.

На 27-й хвилині хорошим ударом струсонув поперечину Авер’янов, хоча, як здалося, воротар там би вже не виручив. Ще кращий момент у господарів був хвилин через п’ять, коли Стародубець дещо авантюрно вийшов на довгий пас і в боротьбі з Нікітчуком не зміг забрати м’яча. Фесенко добивав здалеку й оборонець (здається нам, що героєм епізоду був розумник Мячин) прийняв на себе удар на лінії воріт. І до перерви у Стародубця було багато роботи та хвилювань: один тільки Ващишин, який дещо відновився після пошкодження, тричі пробивав по воротах і в найкращому з моментів поцілив у стійку з кута воротарського майданчика.

Цікаво, що кутовий, який пішов слідом, приніс бажаний гол новоградівцям. Воротар одеситів не дістав високу подачу від правого прапорця, від нього м’яч відскочив до Скидана, і Валерій тут же сильним ударом розстріляв ворота – 1:0. Син головного тренера тут як тут, де треба було!

Другий тайм вийшов більш прагматичним, більш наповненим боротьбою. Одних цифри на табло влаштовували, в інших не було гостроти, щоб змінити несприятливий для себе рахунок. Пожвавив гру вихід Ващенка, старався винахідливий Авер’янов, покривав великі простори невтомний Фесенко. Проте «контрольного пострілу» ‒ бажаного другого голу – Звягель забити ніяк не міг. А наприкінці гри жорстке зіткнення Скидана з Дмитрієвим ще й призупинило гру та кілька хвилин, поки лікарі зупиняли кровотечу після розсічення та надавали допомогу гравцям, і більшою мірою саме півзахиснику господарів.

Два поспіль штрафні заробили господарі: і якщо зусилля Ващишина нівелював невдалим виконанням Червінський, то далі сам Артур неточно пробив з другого поспіль стандарту. Але й одного гола вистачило для перемоги.

Завдяки домашній перемозі та нічиї конкурента закарпатського Хуста в паралельному матчі ПФК Звягель вийшла на 5 місце в чемпіонаті! Реал Фарма попри поразку в Новограді-Волинському залишилася на 2 місці.

Звягель (Новоград-Волинський) – Реал Фарма (Одеса) – 1:0 Голи: В.Скидан, 42 Звягель (стартовий склад): Омелянюк, Червінський, В.Скидан, Гук, Гаврилюк, Лучка, Авер’янов, Ващишин, Лавренюк, Фесенко, Нікітчук. Запасні: Панкевич, Михалюк, Ващенко, Юрченко, Переходько, Кузнєцов, Федюкевич. Головний тренер: Руслан Скидан.

Реал Фарма (стартовий склад): Стародубець, Ігуменов, Ратушняк, Мячин, Дмитрієв, Колесников, А.Лиховидов, Фабер, Кошкін, Тимошевський, Барсуков. Запасні: Миргородський, Гранчар, Марченко, Платунов, Попов, Щербак, М.Лиховидов. Головний тренер: Юрій Куліш.

13:00. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард» Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію