• ПФК Звягель завершує перше коло Другої ліги на 5 місці в дебютному сезоні (фото, відео)
09:20, 8 листопада 2022 р.

Перемога в домашній грі проти одеського клубу Реал Фарма вивела ПФК Звягель на 5 місце в турнірній таблиці.

У звітному поєдинку до складу «Звягеля» повернувся Артур Ващишин, який пропускав попередні ігри через травму, а сама наша команда досить швидко позначила себе як справжнього господаря гри, маючи чимало чудових можливостей для взяття воріт. Якщо перші моменти Валерія Нікітчука та Максима Авер’янова вийшли не зовсім переконливими, то «гармата» останнього з них у середині тайму прилетіла до поперечини! Пізніше голкіпера «Реалу Фарми» врятувала й бокова стійка після удару з близької відстані від Ващишина. Гол назрівав, і таки стався наприкінці першого тайму – після подачі з кутового Дмитро Стародубець вибив м’яч кулаком з воріт, однак на підбиранні чітко зіграв Валерій Скидан, який у дотик відправив «кулястого» у ворота – 1:0!

У перерві матчу президент «Звягеля» Дмитро Костюк, головний тренер Руслан Скидан та капітан команди Денис Червінський, разом із членом ради правління клубу Степаном Нусбаумом, вручили нашим героям-захисникам ключі від автівки для виконання бойових завдань, а також чимало потрібних речей, таких як «буржуйки», що допоможуть нашим військовим захищати країну від агресора в холодну пору року. А ми усі, як завжди, віримо у наші Збройні Сили та разом працюємо на Перемогу, яка неодмінно настане для України!

Після перерви «Звягель» продовжував тиснути на ворота суперників, намагаючись збільшити свою перевагу в рахунку. Утім, після чергового пострілу Ващишина гостей врятував воротар, а Вадим Лучка, Олександр Лавренюк та Андрій Фесенко своїми ударами не зуміли поцілити у рамку. Фінальний свисток зафіксував мінімальний успіх «Звягеля», який дав команді не лише гарний настрій на міжсезоння, а й підняв її на п’яту сходинку турнірної таблиці Другої ліги.

Джерело: прес-служба ПФК Звягель.