• Головна
  • Робота в Польщі взимку та навесні 2023 року – приваблива альтернатива перебуванню в Україні
Новини компаній
11:38, 20 січня 2023 р.

Робота в Польщі взимку та навесні 2023 року – приваблива альтернатива перебуванню в Україні

Новини компаній
Робота в Польщі взимку та навесні 2023 року – приваблива альтернатива перебуванню в Україні, фото-1

Регулярні обстріли Росією цивільної інфраструктури в Україні є причиною планових і аварійних відключень електроенергії в українських населених пунктах наприкінці 2022 та на початку 2023 років. Відсутність електроенергії спричиняє не лише побутові незручності, як-от, перебої з водо- та теплопостачанням, а й труднощі на ринку праці. Чимало підприємств, чия діяльність напряму залежить від наявності постійного електропостачання, змушені скорочувати штат або зменшувати розмір заробітної плати працівникам.

З огляду на зниження рівня доходів, складну ситуацію на українському ринку праці, зростання поточних витрат і побутові негаразди, українські громадяни все частіше задумуються над тимчасовим або постійним працевлаштуванням у країнах ЄС. Насамперед увагу українців привертає сусідня Польща.

Переваги роботи в Польщі для українців

Легальна робота в Польщі приваблює українців, бо:

  • рівень заробітку тут вищий, ніж в Україні;
  • умови праці прозорі та регламентовані договором;
  • роботодавець часто надає іноземним працівникам безплатне житло;
  • обов'язкове медичне страхування покриває витрати на лікування в разі хвороби;
  • особи, які уклали трудовий договір (umowa o pracę) мають оплачувану відпустку.

Зараз до цього переліку додалося бажання перебувати в безпеці та мати змогу планувати майбутнє.

Які вакансії доступні в Польщі взимку

Соціологічні дослідження свідчать, що переважна більшість українців у Польщі займається фізичною роботою. Взимку це здебільшого робота на заводах, фабриках, складах, м'ясокомбінатах та будівництві. В цих галузях реально працевлаштуватися і чоловікам, і жінкам. У багатьох випадках можливе наймання осіб без досвіду роботи – працівників готові навчати на місці.

Відчутну частку в працевлаштуванні українців становить сфера послуг: готелі, ресторани, пекарні тощо. Інтелектуальною роботою у Польщі займається незначна кількість українців. У зимові місяці потреба в працівниках також є, при чому чимала частина вакансій доступна людям з базовим або навіть нульовим знанням польської мови.

Як українцям отримати вигідні умови роботи в Польщі

Левова частка польського ринку праці є легальною, проте й на ньому трапляються недобросовісні гравці. Вберегтися від сумнівних пропозицій, зберегти свій час і отримати доступ до вакансій від перевірених роботодавців допоможе агенція з працевлаштування Grupa Progres. Насамперед до агенції варто звернутися тим, хто погано володіє польською мовою чи планує працювати в Польщі вперше. Особам, які вже мають досвід роботи на польських підприємствах, Grupa Progres теж стане в пригоді, адже агенція пропонує:

  • безплатний доступ до вакансій на сезонну та постійну роботу;
  • консультації стосовно особливостей працевлаштування в Польщі;
  • широкий вибір вакансій для працівників з досвідом роботи та без нього.

Вакансії на сайті Grupa Progres є актуальними та передбачають офіційне працевлаштування, адже завдяки успішній 20-річній діяльності агенції компанії, які потребують працівників, звертаються до Grupa Progres напряму.

Знайти роботу вдасться швидше, якщо надіслати на електронну скриньку [email protected] своє резюме. Агенція також надає послугу з персонального підбору вакансій. Отримати її можна після заповнення анкети https://www.interankiety.pl/f/V8eMYkM8 від агенції. Лише у 2021 році понад 18 тисяч осіб працевлаштувалися саме завдяки Grupa Progres. Агенція надає лише перевірену інформацію та вакансії від надійних компаній, тож з її допомогою українцям буде легко знайти роботу в Польщі взимку.

Grupa Progres також допомагає у проходженні процедур легалізації перебування та роботи у Польщі. Детальніше ознайомитися з умовами можна на сайті https://legalnodopolshi.com/uk/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Grupa Progres #робота у Польші #робота для українців у Польщі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...