• Головна
  • Тепловізори Пульсар: нові і трендові
Новини компаній
12:11, 25 січня 2023 р.

Тепловізори Пульсар: нові і трендові

Новини компаній

Тепловізори бренду Пульсар є одними з кращих і оптимальних як за характеристиками, так і за якістю. Вони відрізняються від аналогічних рішень конкурентів компактністю та постійним оновленням пропозицій, а також запровадженням нових рішень, включно з оновленням параметрів матриці. Тобто цей виробник постійно дбає про якість та актуальність запропонованих версій тепловізорів.

Тепловізори Пульсар: нові і трендові, фото-1

Взагалі є три відомі лінійки цього бренду, які пропонує інтернет-магазин “Оптик-Про”:

  • Pulsar Axion 2/LRF/XM/XQ/Key;
  • Pulsar Helion 2/XQ/XР;
  • Pulsar Quantum.

Серед моделей лінійок найвідомішими є друге покоління Axion та Helion. У кожної з цих версій тепловізорів є свої переваги. Axion 2, наприклад оснащується сенсором Lynred, який є однією з найкращих серед тепловізорів. Сенсор вирізняється високою чутливістю і водночас надійністю роботи.

Базові параметри Axion та Helion приблизно однакові – це роздільна здатність матриці 384х288. Однак функціональність Axion 2 має багато відмінностей. Майже всі нові версії цього тепловізора мають наступні опції:

  • фільтр, що вбудований в систему обробки зображення, який вирівнює похибки та дає якісне промальовування контурів, відсіює помилкові артефакти;
  • декілька рівнів збільшення чутливості;
  • запатентовані способи регулювання яскравості і контрастування зображення для отримання кращого результату навіть за великої відстані та складних погодних умов.

Сервісні функції: зручне користування та опції фіксації

Тепловізори Пульсар мають багато схожих функцій, зокрема дуже корисні та зручні для спостерігача, сервісні рішення. Більшість моделей підтримує запис фото або відео та можливість тривалої фіксації зображення яке є під час спостереження.

Суттєвим плюсом у застосуванні є те, що записане відео чи фото, можна передати на ноутбук чи стаціонарний комп'ютер. Для організації детального перегляду на великому екрані не треба багато часу – файли передаються у швидкісному режимі.

Записані медіафайли можна передавати безпосередньо на смартфон, де попередньо встановлено спеціальний додаток, що керує налаштуваннями та основними опціями тепловізора.

Заряджання від всіх доступних джерел електроживлення

Майже всі тепловізори мають також високий рівень автономності роботи - діапазон від 5 до 8 і більше годин використання на максимальних режимах.

Зарядка внутрішніх акумуляторів відбувається від доступних енергетичних джерел, в тому числі і від стандартного живлення у мережі або від акумуляторів та повербанків. Таким чином акумулятори можна заряджати, не витягаючи їх із корпусу. Це зручно для продовження спостереження тривалий час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...