• 3:0 - ПФК Звягель переміг 4-разового чемпіона Тернопільської області з чудо-голом від центру поля
14:53, 4 березня 2023 р.

ФК "Агрон", що представляє Великогаївську ТГ Тернопільської області 3 березня зустрівся проти ПФК Звягель. Агрон є справжніми грандами своєї обласної першості - "Агрон" виграв чотири чемпіонські титули та два Кубки Тернопільської області, а в останньому сезоні змагань ААФУ (чемпіонату України серед аматорів) посідали першу сходинку в західній Групі 1. Успішний досвід не допоміг тернопільчанам здолати Звягель, а окрасою матчу став чудо-гол гравця Звягеля Максима Авер'янова.

Та про все по-порядку. Звітний поєдинок розпочався досить стрімко у виконанні звягельчан - уже на 3-й хвилині гри простріл Андрія Фесенка влучним ударом у рамку замкнув новачок Звягеля Юрій Бамболя - 1:0!

Після цього підопічні Руслана Скидана регулярно створювали загрози біля воріт суперників, однак той-таки Бамболя, Ігор Гук та інші гравці свої моменти реалізувати не зуміли. Натомість під завісу першого тайму двічі нашу команду своїми сейвами виручив новий голкіпер "Звягеля" Назар Мигаль.

Після перерви у дещо зміненому складі наша команда переконливо довела матч до перемоги, збільшивши відрив від суперниками. Обидва голи при цьому забив Максим Авер'янов - і якщо у першому випадку він технічною "паненкою" реалізував пенальті, то наприкінці гри, перехопивши м'яч у центрі поля, прямо звідти закинув шедевр за комірець воротареві - 3:0!

Стартовий склад "Звягеля": Омелянюк, Червінський (к), Скидан, Гук, Ващенко, Гупаленко, Павленко, Лучка, Фесенко, Бамболя, гравець на перегляді. На заміну виходили: Мигаль, Авер'янов, Гончаров, Майтак, Лавренюк, Юрченко та гравці на перегляді.

3:0 - ПФК Звягель переміг 4-разового чемпіона Тернопільської області з чудо-голом від центру поля, фото-1

Попередній матч також став успішним для ПФК Звягель. У матчі проти юнацької команди "Вереса" (м. Рівне) гравцям "Звягеля" вдалося відзначитися у середині першого тайму після ряду невикористаних моментів - рахунок відкрив футболіст, що перебуває в нашому клубі на перегляді. Після перерви на полі грав інший склад, а наприкінці матчу Вадим Лучка віддав гольову передачу на ще одного гравця на перегляді в нашій команді. У підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Звягеля" - 2:0.

Джерело: офіційна сторінка ПФК Звягель.