![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:29, 27 березня 2023 р.
На Житомирщину насувається циклон: мешканців попередили про погіршення погодних умов
![На Житомирщину насувається циклон: мешканців попередили про погірше... На Житомирщину насувається циклон: мешканців попередили про погіршення погодних умов](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв’язку із наближенням циклону з півдня, протягом 28 березня на території Житомирської області прогнозують ускладнення погодних умов.
Про це 27 березня повідомили у пресслужбі Звягельської міської ради.
Так, як зазначають синоптики, вночі в області, найімовірніше, дощитиме, згодом до опадів приєднається і мокрий сніг. Також очікується посилення північно-західного вітру - він сягатиме 15-20 метрів за секунду.
На дорогах та автошляхах Житомирщини протягом 28 березня можлива ожеледиця, денна температура повітря знизиться до 1-3 градусів за Цельсієм із позначкою мінус.
29 березня вночі температура повітря знизиться до -1 - -6 градусів за Цельсієм. Вдень повітря прогріється до -2…+3 градусів. Протягом доби на дорогах можлива ожеледиця та шар снігу висотою 5-10 сантиметрів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...