![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:32, 29 березня 2023 р.
До дитсадків Житомирщини почали надходити набори для раннього розвитку від ЮНІСЕФ
![Фото - Звягельська районна адміністрація Фото - Звягельська районна адміністрація](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото - Звягельська районна адміністрація
У дитсадки Житомирської області спрямують 400 наборів для раннього розвитку, які надійшли в Україну у рамках проєкту ГО “НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн»” від фонду ЮНІСЕФ.
Про це інформують у пресслужбі Звягельської районної державної адміністрації.
Так, перші набори наразі вже дісталися дитсадків Житомирської області. Зокрема, їх спрямували у дошкільні заклади на Андрушівщині, Коростенщині та у Вчорайшенській громаді.
Що стосується наповнення наборів, то до переліку предметів увійшли настільні ігри, приладдя для образотворчого мистецтва, м’які іграшки та інші засоби, які можуть бути стати у нагоді під час планування дозвілля, зокрема, і в укритті.
Варто зазначити, що набори для раннього розвитку у першу чергу надійдуть до тих дитсадків, які є учасниками програми «СПІЛЬНО до навчання». Наразі заяви про участь у навчанні, аби долучитися до проєкту, подало 500 вихователів з Житомирської області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...