• Як ПФК Звягель обіграв першоліговий Діназ (відео)
12:48, 30 березня 2023 р.

Як ПФК Звягель обіграв першоліговий Діназ (відео)

Фото - ПФК "Звягель"

Професійний футбольний клуб “Звягель” із рахунком 2:1 здобув перемогу над Вишгородським “ДІНАЗОМ”.

Про це повідомили на сторінці футбольного клубу “Звягель” у Facebook та розповіли деталі матчу із суперником.

Так, футбольному клубу “Звягель” вдалося взяти гру у свої руки після перерви попри те, що у першому таймі вони пропустили м’яч від суперників. Тож після перерви спочатку гол команді приніс Вадим Лучка, потім він асистував Максиму Майтаку. У результаті рахунок склав 2:1 на користь звягелян.

Рахунок на користь ПФК “Звягель” залишався незмінним аж до фіналу. Після повернення до рідного міста команда продовжуватиме готуватися до весняної  частини чемпіонату України в Другій лізі.