• Головна
  • У нашому місті оголосили конкурс «Гордість Звягеля»
15:04, 6 квітня 2023 р.

У нашому місті оголосили конкурс «Гордість Звягеля»

Постер: Звягельська міська рада

Постер: Звягельська міська рада

У нашому місті оголошено конкурс «Гордість Звягеля», і взяти участь можуть представники громади, які мають вагомі досягнення. Про таке інформує відділ економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міськради.

Висунути кандидатури на присвоєння такого звання можуть очільники громадських організацій, трудових колективів, професійних спілок, осередків політичних партій, об’єднань громадян тощо. Однак кандидатури самовисуванців не розглядатимуть.

На конкурс варто подати такі документи:

- клопотання про присвоєння звання «Гордість Звягеля»;

- довідку-подання з характеристикою заслуг особи, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);

- копії (витяги) протоколів зібрань колективу та документів, що підтверджують особу кандидата, копії документів про його досягнення.

Прийматимуть пропозиції до 1 травня цього року . Звертатися слід у Звягелі за адресою: вул. Шевченка, 16, каб.№38. Тут працюють з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00 год. Деталі можна дізнатися за телефоном: 3-53-67.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гордість Звягеля #Конкурс #Заявки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...