• Важлива перемога: ПФК "Звягель" переміг миколаївський "Васт" на болотяному газоні стадіону "Авангард"
14:00, 9 квітня 2023 р.

Перший офіційний матч нового року для обох команд відзначився постійним та безперервним дощем, який суттєво зіпсував поле стадіону "Авангард", яке тільки днями розчищали від снігу. На перший план у грі вийшла фізична готовність, витривалість та характер.
Незважаючи на гостьовий статус, першу серйозну загрозу воротам створили саме футболісти "Васта" - В'ячеслав Студенко пробив з-за меж карної зони, і Андрій Омелянюк перевів м'яч з ближнього кута на кутовий. Утім, поступово звягеляни захопили ініціативу в грі, а під завісу тайму отримали право на пенальті - після флангового прострілу не за правилами зіграли проти Юрія Бамболі, а Максим Авер'янов переконливо реалізував вирок арбітра та організував команді мінімальну перевагу на перерву - 1:0.
У другому таймі підопічні Руслана Скидана не дали розігнатися гостям, однак і самі не зупинялися та створювали постійні загрози біля воріт суперників. Під час одного із таких моментів Андрій Фесенко прострілив з правого флангу, а Бамболя, випередивши голкіпера, переправив "кулястого" у рамку - 2:0.
Наша команда й не думала про те, що відстоювати перевагу, та до завершення матчу втратила ще чимало шансів збільшити рахунок у грі. А фінальний свисток зафіксував справедливу та заслужену перемогу "Звягеля" у першому офіційному матчі року!