• Головна
 • Блоки для будівництва: які бувають
Новини компаній
04:58, 16 квітня 2023 р.

Блоки для будівництва: які бувають

Новини компаній

Будівельні блоки — це спеціальні елементи, які застосовуються для будівництва стін, колон, фундаменту, перегородок та іншого. Блоки будівельні виготовляються з таких матеріалів: бетон, цегла, газоблоки, полістиролбетон та інші. Існує багато видів залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені.

 • Бетонні: вони виготовляються з цементу, піску та інших компонентів, які змішуються разом та формуються в блоки під високим тиском. Використовуються зазвичай для прокладення зовнішніх та внутрішніх стін, фундаментів та інших конструкцій. 

 • Цегляні: створюються з глини та інших матеріалів, які формуються в цеглини та випалюються в печі. Такі фрагменти відрізняються міцністю та стійкістю до вогню, тому використовуються для будівництва внутрішніх стін будинків. 

 • Газобетонні: робляться з цементу, піску та порошку алюмінію. Вони мають високу теплоізоляцію, тому це популярний будматеріал для створення стін будинків.

 • Дерев’яні: випускаються з такої деревини: сосна та ялинка, бувають різної форми та розмірів. Такі фрагменти є екологічними та мають натуральний естетичний вигляд.

Існують й інші будівельні блоки, але саме ці є найбільш популярними, які часто використовуються для роботи. Вони дозволяють будувати різноманітні типи будівель з індивідуальними властивостями та функціональними можливостями. Вибір конкретного будблоку залежить від вимог до зовнішнього виду, міцності, теплоізоляції та екологічності будови. 

soB5jyZzFEYQ3TYZwXWDIj0qU7nwpSDmWQIFDnU-KgmXSLQR2r67m7JmbNv1Q2O_dyEK9dcj5xakTS1l1S5wSEXD8RXor1_1IEWUdlMxGJAwfvAe9cmNsWfefBfryCHIqYJ0DDmYBt8dbJkNjSYBX34

Як обрати блок для будівництва

Вибір будівельних матеріалів — це завжди складний процес, він вимагає не аби якої відповідальності та досвідченості. Тут не вийде вибрати навмання — доведеться вивчити цю тему детальніше для того, щоб будівництво пішло правильним шляхом. Основні критерії вибору блоків:

 1. Вимоги до міцності та стійкості, які, безпосередньо, залежать від того, для якої будівлі Ви обираєте матеріал. Тобто, для створення будинків підійдуть бетонні та цегляні елементи, а от для конструкцій з особливим навантаженням, наприклад, мостів, необхідно використовувати металеві. 

 2. Побажання до теплоізоляції: не забувайте врахувати те, наскільки добре матеріал зберігатиме тепло в споруді. Для хорошої термоізоляції чудово підійдуть наступні блоки для будівництва будинку: пінопластові, газобетонні, з мінеральної вати, з екструдованого полістиролу. Важливо ще враховувати вологонепроникність матеріалів, яка дуже впливає на теплоізоляцію.

 3. Екологічність: якщо Вам важливо не лише побудувати будинок, а й подбати про природу, то краще брати такі матеріали, як дерево, глина, камінь. 

 4. Вартість: треба враховувати витрати на будівництво при виборі модулів. 

 5. Зовнішній вигляд: потрібно ретельно продумати стиль, у якому Вам би хотілося виконати будинок, адже кожному дизайну притаманні свої матеріали. Наприклад, споруди в стилі кантрі переважно виконуються з дерева, а також граніту та вапняку. 

Окрім цього, необхідно також зважати на розмір та форму елементів, аби вони підходили до Вашого проєкту. Зазвичай у таких питаннях консультуються з фахівцями, що готові надати корисні поради та рекомендації стосовно виконання будівельних робіт. 

Блоки будівельні: ціна на ринку

Ціна блоків залежить від таких чинників:

 • регіон;

 • величина;

 • матеріал;

 • якість;

 • попит.

Будмодулі з цегли часто коштують більше, ніж з бетону. Дорожчі матеріали, такі як мармур, можуть зробити ціни на будівельні блоки значно вищими. Попит підвищує пропозицію, тому ціни на компоненти ростуть, якщо вони користуються популярністю. Якщо потреба знижується, то й ціни, відповідно, падають через відсутність конкуренції. Загалом, вартість фрагмента може варіюватися від кількох доларів до кількох десятків залежно від вищеперерахованих факторів. На якість варто звертати увагу, адже вона впливає на велику кількість факторів майбутнього проживання в будинку та його довговічності. Грає роль також вартість доставлення: чим більші, важчі модулі, чим більша їхня кількість, тим ціна на перевезення буде вищою. Купівля блоків — відповідальна справа, тому рекомендовано ретельно вивчити ринок перед купівлею будматеріалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...