• Головна
  • Що потрібно знати про благодійний фонд Катерини Білоруської в Україні
Новини компаній
08:00, 30 квітня 2023 р.

Що потрібно знати про благодійний фонд Катерини Білоруської в Україні

Новини компаній

БФ Катерини Білоруської - Kateryna Biloruska Foundation

Народившись із PM Foundation, міжнародний благодійний фонд Катерини Білоруської зарекомендував себе в Україні як прогресивна організація з твердими цінностями та прихильністю до соціальної відповідальності. Виконуючи місію з надання дітям рівного доступу до спорту та інноваційної освіти, компанія інвестує в добробут нації, піклуючись про підростаюче покоління. З деталями впроваджених програм можна ознайомитися на сайті biloruska.foundation, підписавшись на новини фонду та дізнавшись, як підтримати його ініціативи.

Детальніше про Kateryna Biloruska Foundation

Основним мотивом для створення фонду стала робота з дітьми та турбота про них. Головними напрямками діяльності організації є допомога і підтримка в галузі спорту та освіти. Команда Kateryna Biloruska Foundation вважає, що кожна дитина, незалежно від умов, у яких вона росте, фізичних можливостей, ментального розвитку та інших обставин, має бути щасливою.

Компанія прагне надати рівні можливості для самореалізації дітям, які потребують допомоги. Щоб кожен юний українець мав безтурботне дитинство, навчався та займався спортом, відчував підтримку наставників, був здоровим і впевненим у собі. Саме через розвиток фізичної культури та інклюзивну освіту фонд реалізує 6 програм в Україні:

  • «Так, я можу!» — комплексна ініціатива, спрямована на соціалізацію дітей з обмеженими можливостями здоров'я через залучення їх до спорту.

  • «Спортивний наставник» — орієнтована на дітей із непростою долею, допомагаючи їм подолати схильність до антигромадської поведінки, виробити здорові звички, навички спілкування та самовираження.

  • «Нова фізична культура» — розроблена для вчителів фізкультури, даючи знання, як підвищити інтерес учнів до активного дозвілля, зробивши заняття спортом захопливішими та ефективнішими.

  • «Mental Health» — проєкт допомоги дітям і сім'ям, які постраждали від російського терору. Полягає в психологічній підтримці, роботі з душевними травмами та іншими порушеннями, що виникли внаслідок війни.

  • «Допомога Україні» — реалізується на міжнародному та національному рівнях. З перших днів російського вторгнення фонд активно працює з владою, обласними військовими адміністраціями, волонтерами та громадськими організаціями, допомагаючи вимушеним переселенцям і сім'ям з дітьми. 

  • «B-Right» — впроваджується за допомогою баскетбольних заходів, які присвячені правам дитини, забезпеченню їхнього захисту та розвитку під час спортивних занять.

Фонд Катерини Білоруської також у липні минулого року відкрив спортивні табори з психологічної реабілітації в Україні, Болгарії та на Кіпрі. У центрах приймають дітей, які постраждали від війни, евакуйованих із гарячих точок, що втратили сім'ю і тих, чиї батьки захищають Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Biloruska Foundation #Фонд Kateryna Biloruska
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...