![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:03, 2 травня 2023 р.
На Звягельщині передали військовим транспорт, на який надонатили майже 1 млн грн
![Фото: Звягельська міська рада Фото: Звягельська міська рада](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Звягельська міська рада
На Звягельщині громада й підприємці спільними зусиллям надонатили для ЗСУ майже мільйон гривень у рамках збору коштів #Звягель_донатить_на_ЗСУ. На зібрані благодійниками гроші оперативно купили автівки й 1 травня вже передали одному з військових підрозділів ЗСУ. Про таке йдеться у повідомленні Звягельської міської ради.
Транспортні засоби і техніка для наших захисників не менш важливі, ніж зброя чи боєприпаси. На жаль, транспорт на передовій – це свого роду розхідники, адже тут служать автівки через обставини недовго, тож потреба в них є постійно.
– Сили оборони України потребують ще більше зброї, ще більше військової техніки та автотранспорту для успішного виконання бойових завдань. Це – запорука успішного захисту нашої держави та наближення такої довгоочікуваної Перемоги! – йдеться у повідомленні.
Тож збір коштів на такого роду потреби Збройних Сил України триватиме й надалі. За посиланням – подробиці. Тож усі охочі мають змогу підтримати захисників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...