![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:32, 16 травня 2023 р.
На Звягельщині у ДТП потрапили жителі Волині
![Фото: Звягельський райвідділ поліції Фото: Звягельський райвідділ поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: Звягельський райвідділ поліції
У Звягельському районі неподалік с. Піщева сталася ДТП. У автотрощу на трасі Київ-Чоп потрапили жителі Волині. Дві пасажирки ушпиталені з травмами. Про таке інформує Звягельський районний відділ поліції.
Як стало відомо, учорашнього ранку 55-річний житель Володимира-Волинського їхав автомобілем Dacia Logan у бік Житомира. Однак з керуванням не зумів упоратись та наїхав на колесовідбійник. Тож двоє пасажирок автівки – 45 та 50 років, жительки Волинської області, травмувались, тож потрапили до лікарні. Наразі поліція з’ясовує обставини, які спричинили автотрощу.
– Слідчі Звягельського райвідділу розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ, – йдеться у повідомленні.
Поліція закликає водіїв до обачності на дорогах, дотримання ПДР, а також нагадує дбати як про свою безпеку, так і про безпеку оточення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...