• Київські футболісти приїхали грати в Баранівку: ключові події благодійного матчу (фото, відео)
21:00, 17 травня 2023 р.

Звітний поєдинок ПФК "Звягель" за ініціативи Президента клубу Дмитра Костюка із суперниками з "Лівого берега" проводив у Баранівці, таким чином популяризуючи футбол серед мешканців Звягельського району. Перед початком поєдинку глядачі мали можливість помилуватися виступами гурту «Мулен Руж», а у перерві матчу ПФК «Звягель» провів конкурси для юних шанувальників та шанувальниць футболу. Разом з тим, усі зібрані кошти з цього поєдинку передали на підтримку військових, а саме 31-ї ОМБр.

Щодо самої гри, то проти потужного суперника, який точно стартуватиме наступного сезону в Першій лізі України, «Звягель» відіграв непогано. Вже на перших хвилинах після прострілу з меж карної зони не відзначився Артур Ващишин. Гості відповіли двома чудовими моментами в середині тайму – спочатку Андрій Омелянюк врятував команду під час виходу віч-на-віч Данила Сухоручка, а потім після подачі з кутового Арсен Слотюк головою пробив у поперечину наших воріт. Після цього звягельчани знову перехопили ініціативу в грі, а Ігор Гук та його партнери по команді не використали ще декілька нагод для взяття воріт.

Рівною була гра й після перерви – зокрема, спочатку Назар Мигаль здійснив чудовий сейв після удару того-таки Сухоручка, а у відповідь воротар врятував гостей після моменту Юрія Бамболі, який замикав простріл Андрія Фесенка з правого флангу. Усе йшло до бойової нічиєї, однак незадовго до завершення матчу класний удар з-за меж карної зони вдався Руслану Дедуху, який і приніс «Лівому Берегу» перемогу в цьому спарингу – 0:1.

Незважаючи на поразку в контрольній грі, ПФК «Звягель» продемонстрував гарний рівень гри проти уже готового першолігового клубу, а також подарував свято футболу мешканцям Баранівки. Тепер команда готуватиметься до вирішальних баталій у Другій лізі проти «Хуста» та «Чайки».

Джерело: офіційна сторінка ПФК Звягель.

Нагадаємо, гравець ПФК Звягель став кращим гравцем місяця в Другій лізі.