![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:00, 29 травня 2023 р.
Ярунщина втратила захисника Олега Слюсаренка
![Ярунщина втратила захисника Олега Слюсаренка Ярунщина втратила захисника Олега Слюсаренка](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Звягельщину прийшла ще одна гірка новина через війну з московитськими окупантами. Так, стало відомо, що Ярунська територіальна громада Звягельського району втратила на війні свого вірного сина Слюсаренка Олега Леонідовича. Про таке повідомляє на своїй офіційній сторінці у фейсбук Звягельська районна державна адміністрація.
– Світлий, добрий спомин про звитяжного воїна, захисника України назавжди залишаються в серцях та спогадах його бойових побратимів, рідних і земляків!, – йдеться у повідомленні.
Захисник України та наш земляк Слюсаренко Олег Леонідович був із села Кожушки, що у Ярунській територіальній громаді Звягельщини. Його не стало у розквіті сил: він був 1981 року народження, тож 14 липня йому в би виповнилось лише 42 роки.
Ми з сумом низько схиляємо голови у скорботі та дякуємо нашому земляку за його відвагу й подвиг. А родині, близьким, побратимам, односельцям та й, зрештою, всім, хто його знав, приносимо свої щирі співчуття. Світла пам'ять та вічний спокій нашому захиснику! Герої не вмирають!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
1
10:06, 19 липня
50
16:29, Вчора
151
19:31, 24 липня
live comments feed...