• Головна
  • 7:0 ПФК Звягель здобуває рекордну перемогу в Другій лізі
21:18, 3 вересня 2023 р.

7:0 ПФК Звягель здобуває рекордну перемогу в Другій лізі

В матчі 5-го туру Другої ліги, що відбувся 3 вересня в Кременчуці ПФК "Звягель" розгромно переміг Кремінь-2. Завдяки бенефісу Максима Майтака (3 голи та гольова передача) та чудовій грі атакувальної лінії підопічні Юрія Максимова сьогодні знову забили 7 м'ячів у виїзному матчі цього сезону. (Звягель вже забивав 7 м'ячів в ворота вінницької Ниви, однак тоді і пропустив 4). Цього разу звягеляни не пропустили у власні ворота жодного, тож святкували найбільш крупну перемогу в своїй професійній історії - 0:7.

19-річний уродженець Житомирщини Майтак відкрив рахунок на 35 хвилині ударом головою після подачі Лучки. А на 42 хвилині оформив дубль. Українець африканського коріння нападник "Звягеля" Ндукве поборовся у верховій дуелі і м'яч у карній зоні відкскочив до Майтака, який з ходу пробив точно у ворота. На 52 хвилині Вадим Лучка забиває потужним ударом з -за меж карної зони після скидки все того ж Майтака. Це явний претендент на гол туру. Далі "Звягель" спокійно довів матч до перемоги, забивши ще 4 голи, серед яких виділяється чудо-гол Черидниченка прямим ударом зі штрафного. В телеграм-каналі ПФК Звягель можна обрати кращого гравця матчу.

7:0 ПФК Звягель здобуває рекордну перемогу в Другій лізі, фото-1

4 гри - 4 перемоги. Кращого старту сезону в Другій лізі годі було й уявити.

КРЕМІНЬ-2 – ПФК ЗВЯГЕЛЬ, Склади команд:

КРЕМІНЬ-2: 57. Слуцький, 78. Тилоха, 43. Кур’яков (К), 19. Сабієв, 44. Гонтар, 26. Покась, 9. П’ятибрат, 51. Златьєв, 20. Рокотянський, 47. Стецюк, 15. Барінов. ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Ярослав Здирко

ЗВЯГЕЛЬ: 25. Коваленко, 78. Чередниченко (К), 24. Скидан, 19. Гук, 16. Гаврилюк, 21. Никитюк, 7. Оринчак, 11. Фесенко, 59. Лучка, 30. Ндукве, 23. Майтак. ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Юрій Максимов ПРЕЗИДЕНТ КЛУБУ: Дмитро Костюк

Нагадаємо, останній матч між командами відбувся навесні цього року й також в Кременчуці. Тоді гравці "Кременя-2" зуміли шокувати нашу команду в першому таймі завдяки диво-голу Артема П'ятибрата, однак після перерви "Звягель" здобув переконливу вольову перемогу завдяки дебютному голу Андрія Фесенка в професійному дорослому футболі, а також "дублю" з пенальті від Максима Авер'янова -1:3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію