• Головна
  • "Це квіти для загиблих героїв": Широкопояс дав спростування про відмивання коштів на квітах
11:48, 8 вересня 2023 р.

"Це квіти для загиблих героїв": Широкопояс дав спростування про відмивання коштів на квітах

"Це квіти для загиблих героїв": Широкопояс дав спростування про відмивання коштів на квітах

Керівник Управління культури Олександр Широкопояс згадав про війну та закликав довіряти лише офіційній інформації, яку надають офіційні органи, тобто ті, які він очолює. 

Широкопояс переконує: "всі квіти - для вшанування загиблих героїв". Далі депутат та голова Управління зазначає: "хочу подякувати працівникам Управління культури, які самостійно безкоштовно нарвали зі згоди підприємців більше 600 соняхів, які були покладені по всіх кладовищах нашої громади".

Щодо інформації з системи "Прозоро" про те, що Управління культури купувало сонях по 500 грн за штуку, то Олександр Широкопояс спростовує: "за 1700 грн придбали не один, а 7 букетів соняхів по 4 квітки".  

Якщо підприємці дають квіти безкоштовно, чому тоді Управління культури витрачає бюджетні кошти на їх придбання - на це питання Олександр Широкопояс не відповів. 

"Підхід до закупівлі квітів є раціональним, економним", - стверджує Широкопояс. Депутат та голова Управління заперечує, що на купівлю квітів вся міська влада витратила понад 100 тис грн під час війни. За "офіційною інформацією" від керівника Управління, лише "з початку 2023 року Управлінням культури і туризму укладено 11 договорів на 50 тисяч гривень", - зазначає Олександр Широкопояс. 

Нагадаємо, портал 04141 раніше припускав, що, цитуючи наш матеріал: "на покладення квітів до пам'ятників та привітання зі святами колег міським головою, його заступниками, керівником управління культури під час війни витрачаються протягом року понад 100 тисяч гривень з міського бюджету".

"Це квіти для загиблих героїв": Широкопояс дав спростування про відмивання коштів на квітах, фото-1

Після "офіційної інформації", наданої Керівником Управління, ми напевне мусимо спростувати інформацію: не 100 тис грн, а 50 тис, однак, мова не про весь період повномасштабної війни, а лише про останні 8 місяців і не всієї міської ради, а лише Управління пана Широкопояса. Отже, відповідно до заяв Олександра Широкопояса складається на те, що загальна сума витрачених міської владою коштів значно більша за 100 тис грн.

Нагадаємо, як повідомляє система «Прозоро», за час повномасштабної війни Управління культури і туризму міської ради, яке очолює депутат Широкопояс виділило бюджетні 500 тис грн на купівлю книжок, 785 тис - на ремонт туристичного центру. Хоча раніше будівлю під туристичний центр забрали в бібліотеки нібито через брак фінансування, а найстарішу бібліотеку міста ліквідували.

На черзі можуть ліквідувати комунальну аптеку Звягеля. Це питання підняв під час останньої сесії той самий депутат Широкопояс. Тоді ж політик запросив виділення додатково 140 тис грн на свою зарплату як керівника Управління культури та зарплату своїх заступників і отримав прибавку до зарплати. 

Як стало нещодавно відомо, в серпні 2023 року Управління культури і туризму міської ради закупило звукове обладнання на 260 тис грн., також витратило понад 6 млн грн на ремонти клубів та будинків культури. 

Напевне все це теж для загиблих героїв...

Портал міста Звягеля 04141 відтепер в телеграмі, підписуйтесь тут!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Широкопояс #Управління культури #квіти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...