• Головна
  • Дивне пояснення, чому просив 140 тис для себе та заступників: Широкопояс записав відео
00:29, 9 вересня 2023 р.

Дивне пояснення, чому просив 140 тис для себе та заступників: Широкопояс записав відео

Дивне пояснення, чому просив 140 тис для себе та заступників: Широкопояс записав відео

Керівник Управління культури і туризму Олександр Широкопояс записав відео-спростування про виділення додаткових 140 тис грн на зарплати керівництва Управління, що відбулося під час сесії міської ради, про що ми писали раніше

При цьому Широкопояс не заперечує факту виділення цих 140 тис грн, аргументуючи це низькими зарплатами працівників. Так, за його словами, простий спеціаліст закладів культури отримує лише 8-10 тис грн, головний спеціаліст - 12 тис грн, заступник начальника - 15 тис грн, начальник - 20 тис грн.    

"Галузь культури налічує близько 200 працівників. Це викладачі школи мистецтв, бібліотекарі, керівники та учасники творчих колективів, музейні працівники та інші спеціалісти. Це звичайні жителі нашого міста, які роблять величезну роботу по збереженню та розвитку нашої культури та заслуговують на повагу, а не цькування", - розповідає Олександр у відео (посилання на відео далі). 

Широкопояс говорить про важливість захисту звичайного працівника культури, який отримує маленьку зарплату. Виникає запитання: чому тоді Начальник Управління культури не ставив перед депутатами міськради питання підняття зарплат для цих двох сотень звичайних спеціалістів (які отримують 8-10 тис грн), а просив підняття зарплати лише собі (хоча вже отримує 20 тис), своєму заступнику і головному спеціалісту?  

Відповіді на це питання Начальник управління не дає. Натомість закликає не допускати підбурювання населення під час воєнного стану і довіряти офіційним джерелам, тобто його словам.

Цікаво, що Начальник Управління культури обмежив список людей, які можуть залишати коментарі до відео

Дивне пояснення, чому просив 140 тис для себе та заступників: Широкопояс записав відео, фото-3

Раніше під час сесії міської ради Широкопояс вже мотивував підвищення собі зарплати наступним зверненням до депутатів: "Керівник підписує документи, несе якусь відповідальність, на нього можуть бути відкриті кримінальні провадження. І вони (керівники) не можуть отримувати зарплати, як прибиральники. З вищими освітами, працюючи зранку до ночі". Весь виступ читайте тут.

Нагадаємо, за останні місяці Управління культури закупило звукове обладнання на 260 тис грн, замовило ремонт клубів і будинків культури на понад 6 млн грн. Ранішевиділило бюджетні 500 тис грн на купівлю книжок, 785 тис - на ремонт туристичного центру. Хоча раніше будівлю під туристичний центр забрали в бібліотеки нібито через брак фінансування, а найстарішу бібліотеку міста ліквідували. На останній сесії міськради депутат Широкопояс під час обговорення натякнув ще й на можливу ліквідацію ще й центральної аптеки аптеки та передачі її приміщення на інші цілі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Широкопояс #Управління культури
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...