![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:14, 22 вересня 2023 р.
Мешканців Ємільчинської тергромади, що на Звягельщині, закликають допомогти овочами місцевій лікарні
![Мешканців Ємільчинської тергромади, що на Звягельщині, закликають д... Мешканців Ємільчинської тергромади, що на Звягельщині, закликають допомогти овочами місцевій лікарні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мешканців Ємільчинської територіальної громади, що у Звягельському районі, просять долучитися до допомоги стаціонарному відділенню Ємільчинської лікарні. Так, медичному закладу потрібні овочі. Про таке йдеться у повідомленні на сторінці у фейсбуці Ємільчинської селищної ради.
– Як і щороку, звертаємось до Вас щодо допомоги овочами (картоплею, морквою, буряками, капустою, цибулею) нашому стаціонарному відділенню Ємільчинської лікарні. Прохання із розумінням поставитись до потреб медзакладу! – йдеться у повідомленні.
Тож стало відомо, куди небайдужі можуть приносити городину. Так, у Ємільчиному місце збору організували у внутрішньому дворі адміністративного приміщення селищної ради, тобто це колишнє приміщення районної державної адміністрації, розташоване на місцевій площі. Тут приймають принесені овочі в робочі дні з 9 до 16 години. Щодо старостинських округів, то городину просять приносити у місцеві старостати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...