![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:23, 6 жовтня 2023 р.
ПФК «Звягель» у сьогоднішній грі поступився «Дружбі» із рахунком 0:1
![ПФК «Звягель» у сьогоднішній грі поступився «Дружбі» із рахунком 0:1 ПФК «Звягель» у сьогоднішній грі поступився «Дружбі» із рахунком 0:1](/dist-assets/images/cap.jpg)
ПФК «Звягель» сьогодні зійшовся на полі звягельського стадіону «Авангард» у поєдинку із «Дружбою» (Мирівка). Та на жаль, попри усі зусилля зазнав другої поразки у Чемпіонаті України: у сьогоднішній грі він поступився «Дружбі» із рахунком 0:1. Про таке йдеться у повідомленні ПФК»Звягель» на офіційній сторінці у фейсбуці.
– Наша команда мінімально поступилась лідеру Другої ліги – «Дружбі» з Мирівки - 0:1. Вирішальним став гол у дебюті матчу від Олексія Бандуріна. Наші хлопці до останньої секунди намагалися відігратися, однак футбольне щастя в цій грі відвернулося від підопічних Сергія Шищенка, – йдеться у повідомленні.
Проте ми попри все продовжуємо підтримувати нашу команду та впевнені, що це їй лише додасть наснаги і у наступних матчах на неї обов’язково чекає заслужена перемога!
Нагадаємо, минула гра закінчилася для «Звягеля» перемогою. Так, у неділю, 1 жовтня, у Дублянах, що на Львівщині, ПФК «Звягель» зіграв із ФК «Карпати-2» та здобув перемогу із рахунком 0:2.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...