![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:00, 6 жовтня 2023 р.
Житомирщина потерпає від паліїв сухостою: на Звягельщині горіла покрівля цегляної споруди
![Житомирщина потерпає від паліїв сухостою: на Звягельщині горіла пок... Житомирщина потерпає від паліїв сухостою: на Звягельщині горіла покрівля цегляної споруди](/dist-assets/images/cap.jpg)
Останнього тижня від рятувальників щодня надходять повідомлення про пожежі в екосистемах. Минулої доби у області таких було 7, одну з них гасили понад 5 годин. І також ймовірно через горіння сухостою у с. Косенів Піщівської територіальної громади, що на Звягельщині, зайнялася покрівля цегляної споруди, яка нині не діє. Вогонь пошкодив 500 кв. м шиферної покрівлі. Про таке йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Житомирській області.
Найбільше загорянь сталося у Житомирському районі. Так, учора надвечір неподалік с. Поромівка Хорошівської територіальної громади горіла суха трава, вогонь з полів наближався до сільських будинків. Рятувальники за годину впоралися з вогнем на площі 2 га і не допустили поширення його до будинків.
Біля с. Буки Тетерівської територіальної громади рятувальники на полі гасили вогонь на площі 2,5 га, і що важливо, перешкодили полум’ю перекинутися на електропідстанцію та дачний будинок. А неподалік с. Березина Глибочицької територіальної громади майже 5 годин бійці ДСНС гасили займання чагарників на площі 1 га.
Також ще 4 незначні горіння сухостою погашені в с. Жадьки та с. Садове Житомирського району, с. Романівка на Звягельщині та в обласному центрі. Вогонь у загальному пройшов 1,2 га території.
Обставини кожного загоряння встановлюють фахівці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...