![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:44, 26 жовтня 2023 р.
Звягелян запрошують взяти участь у написанні диктанту національної єдності
![Звягелян запрошують взяти участь у написанні диктанту національної ... Звягелян запрошують взяти участь у написанні диктанту національної єдності](/dist-assets/images/cap.jpg)
Звягелян запрошують взяти участь у написанні щорічного диктанту національної єдності. Охочих запрошують до Центрального бібліопростору імені Юрія Ковальського 27 жовтня об 10:45.
Про це повідомляють у пресслужбі Звягельської міської ради.
“27 жовтня об 10:45 у Центральний бібліопростір імені Юрія Ковальського (пл. Лесі Українки, 9), у День української писемності та мови, запрошуємо усім разом написати щорічний диктант національної єдності 2023”, - йдеться в повідомленні.
Текст для цьогорічного диктанту має назву “Дороги України”, його авторка - поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читатиме його Олексій Гнатковський - актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш». Диктант звучатиме в ефірах «Українського радіо», Радіо Культура та телеканалу Суспільне Культура. Трансляції також будуть доступні на ютуб-каналі «Українського радіо» і на фейсбук-сторінках Суспільного.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
00:50, 15 липня
1
13:19, 13 липня
live comments feed...