![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:39, 30 жовтня 2023 р.
У Звягелі вимкнули тепло
![У Звягелі вимкнули тепло У Звягелі вимкнули тепло](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 30 жовтня, у домівках звягелян будуть холодні батареї: у Звягелі вимкнули тепло. Тож тепла погода надворі дасть змогу містянам заощадити на оплаті рахунків. Про таке інформує Звягельська міська рада із посиланням КП ЗМР «Звягельтепло».
Так, оскільки у два останні дні жовтня очікується доволі тепла погода – синоптики прогнозують близько +18... +19 °С – підприємство КП ЗМР «Звягельтепло» зупинило котельні у понеділок о 8:00. Проте триватиме відключення недовго: ввімкнути джерела теплової енергії планують вже у вівторок о 20:00.
– Підприємство нагадує, що оскільки будівлі і споруди міста обладнані тепловими лічильниками, кожен невідпрацьований час роботи котельні зменшує платіжку споживачам, оскільки споживачі сплачують за фактичне спожите тепло, – йдеться у повідомленні підприємства.
Нагадаємо, роботу котелень у Звягелі запустили рівно два тижні тому: саме у понеділок, 16 жовтня, у місті розпочався опалювальний сезон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...