![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:01, 3 листопада 2023 р.
У Звягелі нетверезий житель Баранівської громади на квадроциклі зіткнувся з авто
![У Звягелі нетверезий житель Баранівської громади на квадроциклі зіт... У Звягелі нетверезий житель Баранівської громади на квадроциклі зіткнувся з авто](/dist-assets/images/cap.jpg)
Днями у Звягелі, на вул. Київській, сталася ДТП за участю квадроцикла. Так, 32-річний нетверезий житель Баранівської громади керував квадроциклом Lifan, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з Opel. Обійшлося без постраждалих. Про таке інформує Звягельський районний відділ поліції.
Попри стан сп'яніння від проходження освідування керманич квадроцикла відмовився.
Та й відповідних документів він не мав, бо через нетверезе водіння його ще у квітні позбавили права керування транспортними засобами аж на 3 роки. За 2023 рік правоохоронці його зупиняли тричі, і він був тричі за кермом у нетверезому стані.
– Відтак цього разу поліцейські склали відносно чоловіка адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння…), ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів…), ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів…) КУпАП. Тепер за такі дії керманичу доведеться сплатити чималу суму штрафів, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...