• Подарували автівки ЗСУ і розгромно перемогли: ПФК Звягель подужав вінницьку Ниву
12:19, 6 листопада 2023 р.

На матчі професійного футбольного клубу “Звягель” проти вінницької “Ниви”, що відбувся 4 листопада на стадіоні “Авангард”, президент клубу Дмитро Костюк, головний тренер Сергій Шищенко та капітан команди Антон Яшков подарували Захисникам автомобілі, що допомагатимуть у вирішенні логістичних завдань.

Так, матч, що розпочався із запізненням на дві з половиною години у зв'язку з повітряною тривогою, закінчився перемогою звягелян, рахунок склав 4-1.

Майже на самому початку матчу влучний постріл після кутового вдався Іллі Чередниченку. У середині тайму рахунок подвоїв Андрій Нестеров після подачі зі штрафного. Обом гравцям асистував бомбардир "Звягеля" Денис Ндукве, якого вважають найкращим бомбардиром ПФК “Звягель”.

Після перерви ПФК “Звягель” віддав ініціативу суперникам, втім, на 77-й хвилині заробив право на пенальті, який реалізував вже сам Ндукве. Гості зусиллями Максима Астаф'єва зуміли один гол відіграти, однак на останній хвилині основого часу Андрій Фесенко у швидкому відриві після перехоплення поставив крапку в матчі та встановив фінальний рахунок гри - 4:1.