![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:45, 7 листопада 2023 р.
Забрав телефон, гроші та втік: мешканця громади на Звягельщині пограбували на вулиці
![фото - Звягельський районний відділ поліції фото - Звягельський районний відділ поліції](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото - Звягельський районний відділ поліції
Мешканця Ярунської громади пограбували на вулиці невідомі - підійшли до нього та влаштували конфлікт, під час якого заволоділи його мобільним телефоном та грішми й втекли.
Про це повідомили на сторінці Звягельського районного відділу поліції у Facebook.
“4 листопада до поліції звернувся 30-річний житель Ярунської громади з повідомленням про грабіж. У ситуації розбирались правоохоронці Звягельського райвідділу. Заявник розповів, що того дня він разом із товаришем перебували на одній з вулиць міста. Потому до них підійшли двоє невідомих чоловіків та влаштували конфлікт, у ході якого, застосовуючи фізичну силу, заволоділи мобільним телефоном та грішми потерпілого, після чого втекли”, - йдеться в повідомленні.
Оперативники районного відділу поліції розшукали одного з правопорушників - 37-річного місцевого мешканця. Його було затримано. Розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) КК України. 5 листопада чоловікові оголосили про підозру у вчиненні вказаного правопорушення. Нині вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...