• ПФК Звягель став «зимовим чемпіоном» Другої ліги
10:47, 27 листопада 2023 р.

ПФК Звягель став «зимовим чемпіоном» Другої ліги

ПФК Звягель переміг в останньому матчі року столичний Локомотив у Києві з рахунком 2:0 та завершив рік лідером Другої ліги.

Підопічні Дмитра Костюка та Сергія Шищенка створили купу моментів, які команда не використала ще в першому таймі, заробивши при цьому кількісну більшість після вилучення у господарів. А у другому таймі завдяки голам Яна Морговського та Дениса Ндукве здобула закономірну перемогу - шосту поспіль у Другій лізі. Це найбільша переможна серія в чемпіонаті серед усіх команд. При цьому Денис Ндукве продовжує лідирувати в гонці бомбардирів, на його рахунку вже 15 голів в 16 матчах чемпіонату. А півзахисники Звягеля Максим Андрущенко та Андрій Фесенко - серед лідерів ліги за кількістю результативних передач - по 7 асистів в обох.