![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:56, 28 листопада 2023 р.
У середу, 29 листопада, на Житомирщині знову зіпсується погода
![У середу, 29 листопада, на Житомирщині знову зіпсується погода У середу, 29 листопада, на Житомирщині знову зіпсується погода](/dist-assets/images/cap.jpg)
У середу, 29 листопада, у Житомирській області знову зіпсується погода. Так, з південного заходу до України завітає активний молодий циклон, і принесе він сильний вітер, сніг, дощ. Про таке повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
– Вночі цієї доби на більшій частині області значний сніг та мокрий сніг, на півдні – помірні опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. На дорогах області ожеледиця, слабка ожеледь, місцями налипання мокрого снігу. Посилення західного вітру до 8-13 м/с, вдень в окремих районах пориви 15-18 м/с, – деталізує у своєму повідомленні Житомирський обласний центр з гідрометеорології.
Тож у результаті на ранок 30 листопада утвориться сніговий покрив у 5-8 см. Погодні умови 29 листопада будуть І рівня небезпечності (жовтого). І така погода може стати причиною перебоїв з електропостачанням, стати на заваді роботі комунальників, ускладнити рух автотранспорту тощо.
За повідомленням Наталки Діденко, циклон довго не затримається: 30 листопада він покине нашу країну. Однак 1 грудня завітає інший циклон: він принесе відчутне потепління.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...