![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:57, 28 листопада 2023 р.
Молодь Звягеля запрошують на Андріївські вечорниці
![Молодь Звягеля запрошують на Андріївські вечорниці Молодь Звягеля запрошують на Андріївські вечорниці](/dist-assets/images/cap.jpg)
У четвер, 30 листопада, у Звягелі пройдуть Андріївські вечорниці. Про таке інформує Молодіжна Рада Звягеля.
Тож вже цього четверга в Idea HUB о 18:00 відбудуться ці атмосферні автентичні вечорниці, оживе давня українська традиція. Обіцяють музику та традиційні розваги, веселощі та особливу атмосферу цього свята. І нагадують, щоб гості не забули надягнути вишиванки.
Нагадаємо, Андріївські вечорниці – українські народні молодіжні святкування у день святого Андрія, а точніше, вже увечері. Так, молодь розважалася, як могла, збираючись на посиденьки. Дівчата співали, дізнавалися свою долю, готували вареники та випічку. Хлопці ж незлобливо капостили дівчатам: ховали їхні речі, знімали ворота з петель, лякали. Також усі разом грали у «Калиту»: випікали солодкий круглий обрядовий хліб, який до сволока підвішували на стрічці, а тоді мали відкусити шматочок, не вхопивши руками. За повір'ям, кому вдасться відкусити шматочок, той одружиться протягом року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...