• Головна
  • "За Януковича за корупцію не саджали, що не означає, що її не було", - Дмитро Костюк
19:22, 10 грудня 2023 р.

"За Януковича за корупцію не саджали, що не означає, що її не було", - Дмитро Костюк

"За Януковича за корупцію не саджали, що не означає, що її не було", - Дмитро Костюк

Народний депутат України від Звягельщини Дмитро Костюк прокоментував гучні корупційні справи, відкриті правоохоронними органами, за останні місяці, а також відповів на питання про перспективи євроінтеграції України.

"Ще з часів перебування в складі СРСР над українцями тяготіє поганий імідж, імідж країни корумпованої і такої, що не виконує взяті на себе зобов'язання. Так, приміром, за перші 5 років після підписання Асоціації з ЄС, ми виконували її умови дуже неохоче, ухваливши за перші 5 років менше необхідних рішень, ніж за останні 5 місяців. Про корупцію годі й говорити. Викорінити її неможливо ні за день, ні за рік, на це потрібен час і правильні рішення.

Одне з них, ухвалене нами вчора - збільшення кількості, а відповідно і можливостей детективів НАБУ та посилення САП. Численні кримінальні провадження останніх років проти суддів, членів Кабміну, депутатів, міських голів - це результат розбудови антикорупційної системи, що стала можливою завдяки Євромайдану. Тому коли ви читаєте новину про затримання хабарника не вірно її сприймати як ознаку зростання корумпованості держави. Навпаки, це свідчення боротьби з цією корумпованою системою, яка масштабувалася і всі роки існування незалежної України, і довгі десятиліття нашого перебування в "комуністичному союзі", де кумівство і хабарництво було єдино можливим інструментом вирішення питань. За Януковича за корупцію нікого не саджали, що не означає, що її не було, навпаки вона обгортала усі сфери суспільного життя.

Тому я переконаний, що Україна рухається у правильному напрямку і завдяки ЗСУ дійде до своїх цілей на благо кожного українця! Фантастично позитивний і несподіваний для так званих "експертів" висновок Єврокомісії, яка висловила захоплення від того шляху реформ, які пройшла Україна, - яскраве підтвердження цьому! Суспільство може цього не помічати, адже для того, що прийнято на папері, потрібні роки на реалізації. Та ж судова реформа чи земельна реформа - їхні плоди ми всі побачимо з часом, необхідне терпіння і віра в Українську державу, незалежно від політичних уподобань, єдності нам і сміливості діяти!", - відзначив Дмитро Костюк.

Народний депутат виступав перед студентами та науковцями Київського національного університету імені Тараса Шевченка під час Форуму «Українське суспільство в умовах війни: незламність, єднання, перемога» і розповів деталі про євроінтеграційні процеси, які відбуваються в країні.

"Попри війну ми продовжуємо проводити реформи, наближаючись до цілі - вступу України до ЄС та НАТО. Цей шлях далеко непростий, а кроки неочевидні суспільству. Сотні євроінтеграційних законопроектів це не "про все хороше проти всього поганого", наближення до європейських стандартів часто породжує складнощі як для бізнесу, так і для громадян. Виконання вимог Єврокомісії - це часто непопулярні рішення. Багато породжень "зради", питань "а навіщо це нам?". Моя відповідь - ми зобов'язані пройти цей шлях! Не для когось, а для самих себе, в пам'ять про Небесну сотню, про Революцію гідності, коли українська нація зробила свій цивілізаційний вибір! Після цього питання куди йти, на схід чи на захід, не стоїть. Агресія рашистів мала переконати останніх європесимістів в безальтернативності нашого шляху. Однак, це правда, нас там не всі чекають і перед нами ставлять серйозні завдання, не роблячи поблажок, жодних відтермінувань", - зазначив Дмитро Костюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна Рада #Дмитро Костюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...