![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
18:21, 8 січня
До 1 лютого триває реєстрація шкільних спортивних команд у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»
![До 1 лютого триває реєстрація шкільних спортивних команд у змагання... До 1 лютого триває реєстрація шкільних спортивних команд у змаганнях «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Розпочалась реєстрація шкільних спортивних команд у змаганні «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Триватиме вона до 1 лютого. Про таке йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.
Зареєструватися можна, перейшовши за посиланням. Тут слід вибрати один із п’яти видів спорту: футзал, спортивне орієнтування, баскетбол, волейбол, cheerleading. Змагання серед українських учнів пройде під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» до червня 2024 року.
На учнівські команди чекає 5 етапів змагань різного рівня: спочатку шкільний, далі територіальний, тоді районний, обласний та всеукраїнський.
– Наша мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Реєструйся та обирай свій спорт, – йдеться у повідомленні.
Тож учнів, які люблять спорт, закликають зареєструватися та гідно представити свою школу, громаду, місто та область на наймасштабніших учнівських змаганнях країни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:38, 24 липня
21
12:07, 13 липня
19:31, 24 липня
11
19:42, 24 липня
5
live comments feed...