![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
20:11, 19 січня
Спортсмен з Житомирщини братиме участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх Канвондо-2024
![Спортсмен з Житомирщини братиме участь у IV зимових Юнацьких Олімпі... Спортсмен з Житомирщини братиме участь у IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх Канвондо-2024](/dist-assets/images/cap.jpg)
19 січня розпочнуться IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри Канвондо-2024, що триватимуть до 1 лютого 2024 року. Уперше в історії право змагатися на головному молодіжному мультиспортивному форумі чотириріччя у скелетоні виборов спортсмен із Житомирщини Ярослав Лавренюк.
Про це повідомляють у пресслужбі Житомирської обласної військової адміністрації.
“Молодий і талановитий спортсмен, візьме участь у змаганнях зі скелетону, які пройдуть 22-23 січня на санно-бобслейній трасі Alpensia. Це унікальна можливість для Ярослава продемонструвати свій талант і майстерність на міжнародній арені”, - йдеться в повідомленні.
Також скелетоніст стане прапороносцем національної збірної України під час церемонії відкриття Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року. Це значний успіх та честь для спортсмена.
Трансляція відкриття за посиланням – https://olympics.com/en/live/?seek=0.
Трансляція відкриття з українськими коментаторами на “Суспільне Спорт” – https://suspilne.media/schedule/sport/tv/.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...