![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:05, 24 січня
У Звягелі працює мобільна лабораторія
![У Звягелі працює мобільна лабораторія У Звягелі працює мобільна лабораторія](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Звягельщині два тижні поспіль фіксують зростання захворюваності на ГРВІ, в тому числі й на ковід, а також вже є хворі на грип. Саме тому від сьогодні, 24 січня, у Звягельській громаді працює мобільна лабораторія. Про таке інформує відділ з питань охорони здоров'я Звягельської міської ради.
У оснащені лабораторії є все необхідне обладнання для проведення досліджень, серед усього і шафи біобезпеки. Її можливості дозволяють за одну зміну проводити до 1000 ПЛР-тестів й до 2000 ІФА-тестів, аби виявити збудник інфекції та визначити антитіла у крові пацієнтів.
Лабораторію у свій час було передано Міністерством охорони здоровʼя України та представництвом ВООЗ в Україні для Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Оскільки вона мобільна, то може за необхідності приїхати у будь-який населений пункт Житомирщини.
– Під час виїзду фахівці Житомирського ОЦКП проводили у мобільній лабораторії ПІР-дослідження на COVID-19, доставлені з амбулаторій загальної практики сімейної медицини Звягельського району та зі стаціонарних відділень КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня». Завдяки проведеним дослідженням було вчасно лабораторно підтверджено COVID-19 у хворих з підозрою, що дає можливість ефективніше та результативнішим вести процес лікування, – йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
00:50, 15 липня
19:31, 24 липня
11
live comments feed...